Erica Jennings | Kalėdinis koncertas

Erica Jennings | Kalėdinis koncertas

Kalėdas kuria artimųjų šiluma, dėmesys, skoniai, kvapai ir garsai. Kalėdinė muzika viešosiose erdvėse ir namuose pradeda skambėti dar lapričio viduryje. Bene kiekvienas lietuvis tuo metu išgirsta bent jau Lietuvoje itin išpopuliarėjusį Kalėdinių hitą „Coming Home for Christmas“ , kurį sukūrė dainininkė ir dainų autorė Erica Jennings, beje, ilgainiui perdainavo netgi užsienio atlikėjai.

Įkvėpta šios Kalėdinės dainos sėkmės Erica kasmet atranda ypatingą vietą, kurioje ji iš visos širdies sudainuoja dar šūsnį kone himnais tapusių savo kūrybos Kalėdinių dainų ir gerai žinomų koverių. Pavyzdžiui „White Christmas“, „All I Want for Christmas is You“ ir pan.

Šiemet Erica Jennings savo vienintelį Kalėdinį koncertą surengs sakrališkoje aplinkoje. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje skambės ne tik dainininkės parašyti šventiniai hitai, gerai žinomi koveriai, bet ir amerikietiškojo gospelo įkvėptos giesmės. Pavyzdžiui, „Eye is on the Sparrow“. Jas airių kilmės dainininkė atliks kartu su galingais pritariančiaisiais vokalais.

Taigi gruodžio 5 d. įvyksiantis Ericos Jennings Kalėdinis koncertas taip yra vadinamas ne tik dėl to, kad jis vyks prieš pat didžiąsias metų šventes, bet ir dėl to, kad programoje – daugybė ikoninių dainų skirtų būtent Kalėdoms.

„Tikiu, kad nėra gražesnės ir autentiškesnės vietos Vilniuje, kurioje galima koncertuoti ir sukurti ypatingą šventę visiems susirinkusiems nei Šv. Kotrynos bažnyčia“, – sako bažnyčios aplinką ir akustiką įvertinusi E. Jennings.

DAUGIAU