ESTAS TONNE – akustinės gitaros koncertas

ESTAS TONNE – akustinės gitaros koncertas

Šių dienų trubadūras, gitaros virtuozas, improvizacijos meistras, pasaulyje žinomas dėl unikalaus savo paties išrasto grojimo stiliaus, pirmą kartą atvyksta į Lietuvą ir surengs vienintelį koncertą Vilniuje.

Estas Tonne grojama muzika turi savitą stilių, primenantį klasikinės gitaros, flamenko, čigoniškas melodijas ir net elektroninės muzikos garsus. Vienas su kitu tarsi nepastebimai persimaišę stiliai susijungia į vieną visumą, tačiau kas kartą sukuria, regis, vis kitokį skambesį ir priverčia išgyventi vis kitokią emociją.

Rusiškai kalbantis Estas Tone yra gimęs Ukrainoje, tačiau pats nesusitapatina nei su viena tauta ir laiko save pasaulio piliečiu. Buvusioje Sovietų Sąjungoje augęs muzikantas po pasaulį keliauja jau 20 metų. Ir, kaip pats sako, namais nelaiko nei vienos šalies, nes būtent muzika jau daug metų ir yra tapusi jo sielos namais.

Atradusiam savitą gitaros skambesį muzikantui ploja didžiausių pasaulio miestų publika. Vieną dieną jis gali groti žymiausioje miesto koncertų salėje, kitą – tiesiog gatvėje. Estas nuolat dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose, instaliacijose, jogos, menų festivaliuose, yra debiutavęs teatre kaip aktorius, savo aplinkoje yra žinomas kaip rašytojas ir prodiuseris.

Girdėję Estas Tonne gyvai, gali paliūdyti jo muzikos jėgą.

Bilietai prie įėjimo 10 Lt
Su išankstine vietų rezervacija www.tiketa.lt – 14 Lt

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/1375204186039579/
www.estastonne.com

Telefonas pasiteiravimui: 8-616-34773

DAUGIAU