Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Juodkrantė

Eugenijus Chrebtovas. Vasaros RETRO | Juodkrantė

Publikos numylėtinis, ypatingai talentingas dainininkas Eugenijus Chrebtovas parengė gaivališką, šiluma alsuojančią progamą “Vasaros Retro“, kurioje greta F. Sinatros, D. Martino ir E. Preslio populiariausių kūrinių sugulė ir lietuviškos muzikos aukso fondui priklausančios B. Gorbulskio, S. Povilaičio, M. Noviko ir kitų autorių kompozicijos.

Atlikėjas tęsia savo tradiciją ir visą vasarą kviečia į savo koncertus Lietuvos dvaruose bei kitose ypatingose vietose. Jis jau dovanojo koncertą Bistrampolio dvare, visai netrukus publika galės pasimėgauti jo koncertais Užutrakio, Taujėnų, Liepalingio dvaruose bei Liudviko Rėzos kultūros centro vasaros estradoje.

Išskirtinių koncertų metu klausytojai turės unikalią galimybę nusikelti kelis dešimtmečius atgal ir kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Publikai puikiai žinomas dainininkas Eugenijus Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus žinomus kūrinius atlikdamas naujai, neįprastai.

Kaskart publiką nustebinantis ir į savo pasirodymus įtraukiantis dainininkas ir šį kartą pažada daug geros nuotaikos ir puikių emocijų antplūdį. Kiekvienas koncertas jam yra didelis džiaugsmas ir ypatinga šventė, kuria kaskart norisi pasidalinti su savo ištikimiausiais gerbėjais.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~likus 15min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU