Europe’s No.1 GUNS N’ ROSES tribute band  RECKLESS ROSES – Kaunas

Europe’s No.1 GUNS N’ ROSES tribute band RECKLESS ROSES – Kaunas

„Guns N Roses“ dainas Lietuvoje atliks Europoje populiariausia jų tribute grupė “Reckless Roses”

Kol mūsų melomanams dar neteko sulaukti Lietuvoje originalios „Guns N’ Roses“ grupės koncerto, puikią alternatyvą turėsime šį rudenį. Pirmą kartą mūsų šalyje svečiuosis “Reckless Roses”, muzikos kritikų vadinama autentiškiausia „Guns N’ Roses“ tribute grupe Europoje. Jie koncertų žiūrovams pateiks tikrą 80-90-ųjų rokenrolo patirtį, įskaitant legendinį GNR skambesį, vizualinius elementus ir nepakartojamą to laikmečio pojūtį. Net du grupės koncertai įvyks lapkričio 8 d. Vilniaus klube “Vakaris” ir lapkričio 9 d. Kauno “Oazėje”.

Reckless Roses – Sweet Child O’ Mine:

https://youtu.be/uUzlFdF8e4s?si=rhyMvVY3-elQzdR1

Stipriai paveiktas sunkiojo roko muzikos apskritai ir ypač amerikiečių grupės „Guns N’ Roses“, prokektas “Reckless Roses” į bendrą kelionę leidosi 2012 m., kai keli jaunuoliai suvienijo jėgas pagerbti savo muzikinius stabus. Per daugiau nei dešimtmetį jie koncertavo visoje Europoje ir Azijoje, įskaitant Dubajų (JAE), Vokietiją, Šveicariją, Jungrinę Karalystę, Airiją, Prancūziją, Belgiją, Čekiją, Slovėniją, Kroatiją ir kt. – viso daugiau nei 400 pasirodymų 22 šalyse.

“Reckless Roses” šou jūs nepasigesite nė vieno didžiausio „Guns N’ Roses“ hito, tokių dainų kaip “Knockin’ On Heaven’s Door”, “November Rain”  ar “Sweet Child O’ Mine” dainavimas kartu su visa publika garantuotas! Ši sensacingas „Guns N’ Roses“ tribute projektas pagerbia vieną iš labiausiai pripažintų ir kultinių sunkiojo roko grupių pasaulyje. Fenomenali jauna hardroko grupė, vadovaujama nepaprasto Axl‘o Rose’o muzikinio klono-vokalisto, neabejotinai sužavės legendinės Kalifornijos grupės gerbėjus, sukels malonius jaunystės prisiminimus ir privers visus kartu dainuoti neatskiriamas nuo grupės pavadinimo  dainas.

Reckless Roses – Welcome to the Jungle:

https://youtu.be/spQCTKBwNso?si=qx8LvIgE96vLbG1l

Dinamiški grupės muzikantai pagerbia originalaus GNR kolektyvo sudėtį, vadovaujamą charizmatiškojo Axl’o Rose’o. “Reckless Roses” vokalistas taip pat yra labai jausmingas ir aistringas muzikai bei legendinės Kalifornijos grupės muzikiniam paveldui. Neįtikėtinai panašaus balso tembro vokalistas meistriškai atkartoja Axl’o Rose’o manieras, koncertuoja su didele aistra ir energija, kaip ir legendinis jo kolega. Žiūrint į jo gestus ir laukinį elgesį scenoje bei girdint labai autentišką balso tembrą, sunku patikėti, kad scenoje yra ne originalūs „Guns N’ Roses“.

Likusieji grupės nariai taip pat laikosi originalios grupės estetikos: pradedant tik gitaristui Slashui būdinga garbanota šukuosena ir baigiant įvaidžio dalimi tapusiomis bandanomis. “Reckless Roses” visada džiugina publiką savo meistriškai atkartojamu „Guns N’ Roses“ autentiškumu, gyvu identišku atlikimu, XX a. devintojo dešimtmečio scenine išvaizda ir ryškia koncertine dvasia bei charizma. Energingo ir rokenrolo aistrų kupino koncerto metu skambės populiariausieji „Guns N’ Roses“ muzikiniai himnai, tokie kaip “You Could Be Mine”, „Don’t Cry“, „Paradise City“ ar „Welcome to the Jungle“. Būkite pasiruošę dainuoti juos kartu!

Reckless Roses – Paradise City:

https://youtu.be/kOxV54OT5ZY?si=uwNNqlUB1JSluxOP

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos:
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

DAUGIAU