„Exit Vilnių“ į Palangą iškels Sharam

„Exit Vilnių“ į Palangą iškels Sharam

Šį penktadienį – paskutinė klubo „Exit Vilnius” naktis sostinėje šį sezoną. Atostogauti į Palangą klubą išsiųs JAV šokių muzikos megažvaigždė Sharam, už didžėjų dueto „Deep Dish” veiklą pelnęs prestižinį „Grammy” apdovanojimą.

 

Eklektišku skambesiu garsėjantis ir klausytojus nuolat gebantis nustebinti atlikėjas karjeros viršūnėje žiba jau dvidešimt metų. Kaip jam pavyksta išsilaikyti ant bangos?

„Kuomet sukuri ką nors sėkmingo, visi tikisi, kad vėl ir vėl kartosi tą patį. Nors tai gali nesutapti su tavo norais, labai lengva ant to užkibti. Deja, toks elgesys pasmerkia trumpai karjerai. Kai žmonės tave perkanda, tavo darbo rezultatai nebetenka magijos”, – savo karjeros paslaptimis dalinasi žvaigždė.

Sharam sako, jog niekada nesiekė greito rezultato. „Veikla privalo visų pirma būti įdomi man pačiam. Visa esmė – sugebėti atsiskleisti, nuolatos judėti į priekį, būti įvairialypiam”, – įsitikinęs sėkmingas didžėjus ir prodiuseris.

Fantazijos Sharam niekuomet netrūko nei scenoje, nei studijoje. Atsisveikinęs su „Deep Dish”, prodiuseris klausytojus stebino kūriniais, kuriuose šokių muzika pynėsi su svajingomis laukinių vakarų temomis.

Vėliau atlikėjas įkvėpimo ieškojo amerikietiškų super automobilių lenktynėse ir techno garsus drąsiai derino su roko skambesiu.

Kad ir ką bedarytų Sharam, apie kiekvieną jo darbą galima pasakyti: „Konceptualu”. Ne išimtis – ir naujausias didžėjaus singlas „On & On”, kuriuo Sharam tęsia šokių aikštelėms dedikuotą eksperimentą su moterišku vokalu.

Ar „On & On” taps pačiu paskutiniu kūriniu, kuris skambės po klubo „Exit Vilnius” stogu šį sezoną? Atsakymas – jau šį penktadienį, o klubo rezidencijos Palangoje starto laukiama Joninių savaitgalį.

DAUGIAU