F.B.K. “Kaunas” prieš “Stumbrą”. Kas, ką?

F.B.K. “Kaunas” prieš “Stumbrą”. Kas, ką?

Futbolo bendruomenės klubo (F.B.K.) „Kaunas“ po trijų rungtynių pertraukos grįžta namo ir šį trečiadienį stos į kovą prieš kitą laikinosios sostinės komandą – „Stumbras“.

„Stumbras“ – Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) futbolininku pagrindu sudaryta komanda, kurią sustiprino keletas patyrusių žaidėjų rungtyniavusių Kauno apskrities pirmenybėse. Nauja ekipa varžybose pradėjo dalyvauti nuo antrojo rato ir perėmė anksčiau iškovotus NFA taškus.

„Stumbro“ futbolininkai ypač sėkmingai pradėjo savo odisėją ir šiuo metu žengia be kluptelėjimų – iškovotos šešios pergalės, o prieš šią ekipą suklupo ir iki tol be nuostolių rungtyniavęs lygos lyderis Vilniaus „Gariūnai“. Daug ką apie šią ekipą pasako ir įmuštų ir praleistų įvarčių santykis. Būsimi Geltonai Žalių varžovai per šešis susitikimus pelnė 21 įvartį ir praleido tik keturis.

F.B.K. „Kauno“ komandos gynėjų trečiadienį laukia nelengva užduotis sustabdyti įsibegėjusius „Stumbro“ futbolininkus. Geltonai Žali prieš varžovus stos beveik stipriausia sudėtimi. Po diskvalifikacijos į aikštelę grįžta gynėjų pora Deividas Paulauskas ir Nerijus Gataveckas, taip pat su komanda po patirtos traumos jau treniruojasi Deividas Stradalovas.

Po ypač nesėkmingų rungtynių Vilniuje prieš lyderį „Gariūnus“, kauniečiai dega noru įrodyti sau ir žiūrovams, jog pralaimėjimas buvo tik atsitiktinumas ir ekipa yra pajėgi kautis su šio sezono favoritais. Trečiadienį – pergalė prieš „Stumbrą“, būtų puikus to įrodymas.

Ar pavyks iškovoti svarbius 3 taškus ir padovanoti saviems sirgaliams pergalę, F.B.K. „Kaunas“ atsakys šį trečiadienį – Kauno NFA stadione. Rungtynių pradžia 20:00 val. Įėjimas nemokamas!

F.B.K. „Kaunas“ – „Stumbras“ (Kaunas)
Rugsėjo 18 d. (trečiadienis), 20:00 val.
NFA stadionas

DAUGIAU