Fashion bazaar mados mugė

Fashion bazaar mados mugė

Jau antrą kartą Kaune įvyks sėkmingai startavęs mados renginys „Fashion bazaar“, kuris sulaukė ypatingo dėmesio ne tik iš Lietuvos žiniasklaidos, mados sekėjų bei mylėtojų, bet ir iš mūsų kaimynės Latvijos, kurios dizainerių kūrinius taip pat galėjote pamatyti renginyje.

Fashion Bazaar mados mugė – renginys Kaune, kuriame malonu ieškoti gražių ir stilingų daiktų vienoje vietoje bei smagiai ir jaukiai praleisti laiką mados mėgėjų apsuptyje.

Mūsų tikslas – suvienyti visus stiliaus ir mados kūrėjus po vienu stogu, populiarinant madą visoje Lietuvoje.

Rugpjūčio 24 dieną jėgas suvienys:
• Dizaineriai prekiaujantys savo naujausių kolekcijų drabužiais, aksesuarais ir papuošalais;
• Garsūs mados namai, kurių prekės ženklai simbolizuoja aukščiausią kokybę ir stilių;
• Vaikų drabužėlių ir aksesuarų kūrėjai, kurie neatsilikdami nuo naujausių mados tendencijų Jūsų mylimiausius pavers mažaisiais stileivomis.
• Įdomių aksesuarų ir papuošalų kūrėjai, bei visi stilingi, besidomintys mada ir turintys originalių rūbų, daiktų ir aksesuarų, kurie mielai surastų naują šeimininką.

SVARBU!

Fashion Bazaar komanda bendradarbiaudami su SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija organizuoja akciją, kurios metu visus kviečiame padėti aprūpinti vaikus iš SOS vaikų kaimų jiems reikiamomis priemonėmis naujiems mokslo metams. Viso renginio metu galite atnešti nereikalingus ar naujus daiktus skirtus mokyklai ir paliki tam skirtoje vietoje. Šiuo metu labai reikia ugdomų žaidimų, sąsiuvinių, piešimo lapų, rašiklių, pieštukų, liniuočių, kuprinių, sportinės aprangos, tinka visos mokyklai skirtos prekės.

Taip pat visų dalyvių ir lankytojų prašysime atnešti vieną autobuso/troleibuso bilietą ar paaukoti minimalią pinigų sumą. Visi transporto bilietai ir pinigėliai vėliau bus perduoti SOS kaimų vaikams, kad mažieji turėtų galimybę nuvažiuoti iki jiems reikiamų vietų ar tiesiog galėtų pasiekti mokyklą.

Tikimės, kad su Jūsų pagalba mes įrodysime, kad mada ir stilius gali būti naudingi visiems!

Renginio data ir laikas: 2013 m. rugpjūčio 24 d. 11:00 – 18:00 val.
Renginio vieta: Park Inn by Radisson Hotel renginių erdvė, K. Donelaičio g. 27, Kaunas.
Lankytojams durys atidaromos 11 val., renginys nemokamas.
Renginio metu bus eksponuojami vienetiniai gaminiai, tad fotografuoti galima tik gavus organizatorių sutikimą.
Renginio organizatorius: UAB „Inlinen“.

DAUGIAU