FBK “Kaunas” – Kauno “Stumbras” 2014.04.05

FBK “Kaunas” – Kauno “Stumbras” 2014.04.05

Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionatas jau prasidėjo, tuo tarpu I ir II lygose rungtyniausiančios ekipos ruošiasi sezono startui.

Futbolo bendruomenės klubas (F.B.K.) „Kaunas“ savo pasiruošimą pradėjo prieš daugiau nei keletą savaičių. Pasiruošimo metu planuojama sužaisti ketverias kontrolines rungtynes.

Pirmosios rungtynės vyks balandžio 5 dieną, Nacionalinės futbolo akademijos stadione, o pirmuoju Geltonai Žalių varžovu bus Kauno „Stumbras“.

Ši ekipa ruošiasi I lygos pirmenybėms, o savo pasiruošimą sezonui pradėjo ganėtinai anksti ir jau yra sužaidę nemažai kontrolinių rungtynių.

Vertėtų paminėti, kad praėjusį sezoną „Stumbras“ rungtyniavo II lygos pirmenybėse ir užėmė 2 vietą. Pernai abi rungtynės Geltonai Žaliems baigėsi pakankamai palankiai – pirmajame rate rezultatu 2:1 įveikta NFA pavadinimu žaidusi ekipa, o antrajame susitikime “Kaunas” išplėšė lygiąsias – 2:2.

Nors ši ekipa tik šiais metais debiutuos I lygos pirmenybėse, tačiau pasiruošimo sezonui metu nepaiso jokių atoritetų, pavyzdžiui praėjusio sezono I lygos vicečempionus Kėdainių „Nevėžį“ išvykoje sutriuškino rezultatu 9:0, o vieną pajėgiausių A lygos ekipų Marijampolės „Sūduvą“ įveikė rezultatu 4:1.

Geltonai Žaliems tai bus pirmos, nors ir neoficialios, rungtynės šiais metais.

Visus neabejingus Futbolo bendruomenės klubui „Kaunas“ kviečiame palaikyti savo miesto komandą!

F.B.K. „Kaunas“ – FC „Stumbras“
Balandžio 5 d. (šeštadienis) 15:00 val.
NFA stadionas

www.fbk-kaunas.lt

DAUGIAU