Federico Garcia Lorca

Federico Garcia Lorca

Siurrealistinės poezijos labirintuose – žmogaus esmės ir teatro misijos paieškos. Jei žmogus – kaukių visuma, vadinasi, tikrasis veidas neegzistuoja? O teatras? Kokia turėtų būti jo pozicija: apgaulėmis žavėti žiūrovus ar ieškoti tiesos ir nuplėšti kaukes nuo savęs ir nuo jūsų?

 

Kovo 2 d. nusimesti kaukes ir pasinerti į „teatrą po smėliu” kvies novatoriška, siurrealistinė, manifestuojanti nacionalinės premijos ir auksinio scenos kryžiaus laureato Gintaro Varno režisuota “Publika”.

Vizualūs vaizdai ir mizanscenos, puiki aktorių vaidyba, muzikos ir kostiumų sintezė panardins žiūrovą į paslaptingą teatro, meilės, jausmų ieškojimą. Teatras po atviru dangumi, drąsa nusimesti kaukes ir būti savimi, provokacija nebijant naujų garsų ir formų visa tai garsioji “Publika”. Spektaklį privalo pamatyti visi nebijantys atviros tiesos bei pasiilgę tikrojo meno.

 

Režisierius: Gintaras Varnas

Kompozitorius: Giedrius Puskunigis

Scenografas: Gintaras Makarevičius

Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius

 

Vaidina:

Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Ainis Storpirštis, Martynas Nedzinskas, Marius Repšys, Elzė Gudzenevičiutė, , Viktorija Kuodytė, Eglė Špokaitė, Vainius Sodeika, Dovydas Stončius, Sergejus Ivanovas, Mindaugas Jankauskas, Edmundas Mikulskis, Antanas Obcarskas.

 

Bilietus platina TIKETA

http://www.tiketa.lt/gintaro_varno_spektaklis_publika_juodoji_sale_40356 

 

DAUGIAU