Festivalis „Kas vyksta Kaune. Gyvai”

Festivalis „Kas vyksta Kaune. Gyvai”

Šį šeštadienį, 14 valandą, Kauno ryšių istorijos muziejaus erdvėse vyks festivalis „Kas vyksta Kaune. Gyvai”. Festivalio metu kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti įvairiose dirbtuvėse, stebėti kiną, šokėjų pasirodymus bei gyvo garso koncertus. Tai tris savaites kavinėje „Kultūra” trukusių diskusijų baigiamasis akordas.     

Dienos programa 14:00-21:00 – NEMOKAMAI

17:00-18:30 Flashmobo kūrybinės dirbtuvės
Flash mobą galima laikyti dar viena bendruomenės forma. Patys flashmoberiai savo akcijas vadina pramoga, kuri suteikia adrenalino patiems dalyviams.Paskaitoje bus supažindinta su šio metodo filosofija, istorija ir įgyvendinimo būdais, o po jos visi kartu bandysime padaryti vieną bendrą flash mobą.

17:00-19:30 „Palangės” sodininkystė
Visi norime nusiskinti „savo” pomidoriuką ar krapo šakelę ir pasigardinti maistą, tačiau ar įmanoma visa tai turėti bute? Šiose dirbtuvėlėse pamokys, kaip pasidaryti mini darželį ant palangės.

14:00-15:00 Benduomeninės Hemispheres dirbtuvės
Tai atviras veiksmas , kuris bus kuriamas čia ir dabar , taip įtraukiant kuo daugiau miesto gyventojų, o kaip tai bus atliekama, žmonės sužinos tik tada, kai bus atėję į renginį. http://www.fdh.org/

14:30-17:00 „Galvok Žaliai” – eko projekto dirbtuvės
Tai kūrybinių dizaino ir reklamos dirbtuvių „Cechas” eko projektas, veikiantis nuo 2008 metų. Esminę projekto veiklą galima apibūdinti trim žodžiais – kūryba ekologijos link! Todėl kiekvienose dirbtuvėse stengiamės nukreipti mūsų kūrybiškumą ekologijos linkme. Popierių pasirinkome kaip žaliavą darbui, nes jaučiame atsakomybę už reklaminės ir informacinės spaudos antrinį panaudojimą.

17:00-20:00 Jungtinio projekto “Įkvėpimas” dirbtuvės su Augmented reality technologija
Įkvėpimas – tai projektas, kurio metu ieškoma galimybių suderinti skirtingus žmones, jų pomėgius bei kūrybinius tikslus. www.ikvepimas.lt

14:00-21:00 Archajinės lietuviškos juostos dirbtuvėlės

Any time surprise -> “Dviračių garažas” – dirbtuvės skirtos dviračių tobulinimui ir puošybai

14:00-17:00 Replique Boutique – eko gamybinės dirbtuvės.
Papuošalų ir aksesuarų gamyba iš naudotų daiktų, pieno pakelių, įvairiausių nereikalingų medžiagų.

18:00-20:00 Swix ART – street art ant rūbų

Any time surprise -> InBeat – gatvės šokio dirbtuvės
Urban šokėjų asociacija , pastovūs urban šokių švenčių The Circle ir Live From Kaunas Streets organizatoriai. Festivalye “Kas vyksta Kaune. Gyvai” In Beat šokių komanda paruošė ypatinga programa ir dalinsis patirtimi bei šokėjų triukais nemokamje hip-hop, break, poping stilių treniruotėje. Ir be abejo pačių šokėjų sukurtos gatvės choreografijos pasirodymas muziejaus Kiemelyje.

17:30-21:00 Miesto kinas

Any time surprise -> Lindyhop šokiai

16:00-17:00 Socialinis menas : Kauno bienale ir hemispheres projektai (paskaita)

„HEMISPHERES” (paskaita/diskusija) http://www.hemispheres-eu.org/
„Darbas pragyvenimui… ką žmogus laimi dirbdamas?
„Informacija: būdas kovoti su skurdu ir atskirtimi?”
„Dėl ko važiuoja jūsų automobilis? Kai kukurūzai maitina ne žmones, bet automobilius”
„Ar žemės ūkis gali išmaitinti planetą?”
Ir dar daugelį klausimų aptars Hemispheres projekto vykdytojos Lietuvoje.

15:00-16:00 Tarptautinis projektas “Duona kasdieninė”
Nors gali atrodyti priešingai, tačiau atrasti visiems „bendrą vardiklį” iš tiesų labai paprasta: kiekviena pasaulio tauta turi duonos atmainą. Duona – vienas seniausių ir svarbiausių maisto produktų. Tai kasdieninis produktas, kurį pasigaminti galima iš bet kurios grūdinės kultūros (ir ne tik) pridėjus druskos cukraus, mielių ir vandens. Nors, priklausomai nuo šalies, duonos sudėtinės dalys bei kepimo būdai varijuoja – kaip ir skirtingų šalių kultūra, socialinės, ekonominės, politinės realijos – tačiau mes visi valgome tą patį – duoną, o uždirbdami ją susiduriame su tos pačios rūšies sunkumais. Visi sėdime prie to paties globalaus stalo. Taip duona simboliškai sujungia pasaulio gyventojus į savotišką duonos valgytojų bendruomenę, kurioje kiekvienas įtakojame vienas kitą, vadinasi, turime ir pasirūpinti vienas kitu.

Nakties programa 22:00-04:00 – (Bilieto kaina – 15 Lt)

Indoor:
Line up:
22:00 Roadsman (K.U.B. collective)
23:00 Golden Parazyth
00:30 Pakas (K.U.B. collective)
02:15 Gvidas (Partyzanai)

VJ: Oro Pagalvės

Outdoor:
21:00 The Cool Cat (Good Things)
23:00 Numba_none (K.U.B. collective)
01:00 Eroot (Groove Tribe)
02:30 The Loop Brothers (Swix & Alko)    

DAUGIAU