Festivalis “Mandala”

Festivalis “Mandala”

Festivalis „Mandala” 2016 liepos 22-24 dienomis (nuo 17.30h penktadienį iki 19.00h sekmadienį)

Festivalis „Mandala” – tai jau šeštus metus vyksiantis trijų dienų renginys gamtoje, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą. Sveikatingumas- tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata.

Linkime, kad žmonės jaustųsi laimingi, tobulintų savo asmenybę ir gyventų atviromis, taikiomis, šviesiomis ir mylinčiomis širdimis. Tikimės „Mandalos” festivaliu pakviesti visus ir paskatinti artėti prie šio tikslo.

Festivalyje vyks per pusšimtį įvairių lavinančiųjų užsiėmimų net keturiose erdvėse: 

Psichologinė erdvė – poros santykių gerinimas, rašymo terapija, tvarkymasis su įkyriom mintim ir kt.

Dvasinė erdvė – joga, kvėpavimo terapija su gongais, meditacija ir atsipalaidavimas, tantra, proto varymas iš proto ir kt

Kūrybinė erdvė – meno terapijos, šokio pamoka, intuityvus piešimas, mozaikos kt.

Kūno erdvė – šeimos gydytojos paskaita, sveika gyvensena ir mityba, akių joga, paskaita apie natūralias priemones odai ir kt.

Taip pat festivalyje bus – vaikų ir asmeninių paslaugų erdvės.

Be to, vakare galėsite atsipalaiduoti pirtelėje bei klausydamiesi koncertinės programos.

Kadangi šiame festivalyje vyks įvairaus pobūdžio užsiėmimai, kiekvienas žmogus, taip pat ir Jūs, turėtų rasti kažką asmeniškai sau vertingo.  

Stovyklausite su palapinėmis gamtoje, miško apsupty prie ežero, sodyboje “Saulėtas kampelis”. Lauko kavinukėse galėsite nusipirkti vegetariško ir žaliavalgių maisto. 

 

Daugiau informacijos: www.mandala-festival.lt ir facebooke “Mandala festival”

DAUGIAU