Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. KLAUSYTI ŠIRDIMI / GIRININKAS / KIŽYTĖ

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. KLAUSYTI ŠIRDIMI / GIRININKAS / KIŽYTĖ

 

Nukeltas festivalis „Muzikinės Kalėdos“. KLAUSYTI ŠIRDIMI / GIRININKAS / KIŽYTĖ kuris buvo perkeltas iš balandžio 29 dienos į lapkričio 27 dieną, nukeltas į 2021 m. kovo 12 d. Anskčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

 

Tadas Girininkas, bosas

Eglė Kižytė-Ramonienė, fortepijonas

 

Ar jums teko susidurti su proto ir širdies konfliktu? Kurią pusę renkatės – išlaikote šaltą protą ar pasiduodate jausmams? Tikriausiai visi sutiksite, jog geriausia, kai proto ir širdies reikaluose vyrauja harmonija ir galima drąsiai klausyti savo širdies, nepametant sveikos nuovokos. Tačiau žmogaus širdis – paslaptinga, todėl ne visada lengva ją prakalbinti. Geriausia tą daryti per muziką – klausyti ir girdėti širdimi.

 

Auksinio scenos kryžiaus laimėtojas, užsienio ir Lietuvos operos teatruose vaidmenis kuriantis bosas Tadas Girininkas savo talentu pasidalins ir su WHITE PIANO HALL klausytojais. Kartu su puikia pianiste, Meno daktare Egle Kižyte-Ramoniene klausytojai kviečiami pasiklausyti neblėstančios klasikos –pasimėgauti gražiausiomis arijomis ir žinomiausiais romansais.

DAUGIAU