Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. MUZIKA IŠ ŠIRDIES / Genytė / Levickis / Lankutytė

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. MUZIKA IŠ ŠIRDIES / Genytė / Levickis / Lankutytė

 

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. MUZIKA IŠ ŠIRDIES / Genytė / Levickis / Lankutytė 2020 m. gruodžio 16 d. nukeltas į 2021 m. balandžio 30 d. Anksčiau pirkti bilietai galios, nformacija dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

 

Vaida Genytė, sopranas

Zbignevas Levickis, smuikas

Lauryna Lankutytė, fortepijonas

 

WHITE PIANO HALL pristato „Žvaigždžių duetų“, „Triumfo arkos“, „Chorų karų“ projektų laureatės ir dalyvės Vaidos Genytės bei LVSO primarijaus, „Auksinio balso“ komisijos nario Zbignevo Levickio koncertą. Skambės kompozitorių A.Vivaldi, C. Orfo, A.Piazzollos, M.Ravelio, A. L.Webberio, A.Mozarto, I. Kalmano ir kitų žinomų kompozitorių auksinės melodijos ir dainos. Sukurti magišką nuotaiką ir tikrą nuoširdžių emocijų jūrą padės puiki pianistė Lauryna Lankutytė. Klausytojų taip pat laukia ir pasaulinė premjera – smuiko virtuozo Zbignevo Levickio autorinis kūrinys „Maestro“.

 

Kiekvienas Vaidos Genytės ir Zbignevo Levickio koncertas pakeri publiką profesionalumu, jaukia atmosfera, nesuvaidintomis emocijomis ir šiltu bendravimu su žiūrovais. Ateikite ir tapkite šio nuostabaus bei įsimintino vakaro dalimi ir jūs.

DAUGIAU