Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. MUZIKA IŠ ŠIRDIES / Genytė / Levickis / Lankutytė

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. MUZIKA IŠ ŠIRDIES / Genytė / Levickis / Lankutytė

 

Dėmesio! 2020 gegužės 30 d. koncertas Festivalis „Pavasaris White Piano Hall“. MUZIKA IŠ ŠIRDIES / Genytė / Levickis / Lankutytė nukeliamas į 2020 gruodžio 16 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta vėliau.

 

Vaida Genytė, sopranas

Zbignevas Levickis, smuikas

Lauryna Lankutytė, fortepijonas

 

WHITE PIANO HALL pristato „Žvaigždžių duetų“, „Triumfo arkos“, „Chorų karų“ projektų laureatės ir dalyvės Vaidos Genytės bei LVSO primarijaus, „Auksinio balso“ komisijos nario Zbignevo Levickio koncertą. Skambės kompozitorių A.Vivaldi, C. Orfo, A.Piazzollos, M.Ravelio, A. L.Webberio, A.Mozarto, I. Kalmano ir kitų žinomų kompozitorių auksinės melodijos ir dainos. Sukurti magišką nuotaiką ir tikrą nuoširdžių emocijų jūrą padės puiki pianistė Lauryna Lankutytė. Klausytojų taip pat laukia ir pasaulinė premjera – smuiko virtuozo Zbignevo Levickio autorinis kūrinys „Maestro“.

 

Kiekvienas Vaidos Genytės ir Zbignevo Levickio koncertas pakeri publiką profesionalumu, jaukia atmosfera, nesuvaidintomis emocijomis ir šiltu bendravimu su žiūrovais. Ateikite ir tapkite šio nuostabaus bei įsimintino vakaro dalimi ir jūs.

DAUGIAU