Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. U’Elements – muzika be kaukių / VELIKIS / MIHAILOVS

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. U’Elements – muzika be kaukių / VELIKIS / MIHAILOVS

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. U'Elements – muzika be kaukių / VELIKIS / MIHAILOVS 2020 m. gruodžio 12 d. nukeltas į 2021 m. balandžio 16 d. Anksčiau pirkti bilietai galios, nformacija dėl bilietų grąžinimo bus paskelbta pasibaigus karantinui.

Kaip svarbu nusiimti visas kaukes, kaip svarbu būti savimi. Kaip subtiliai intymu, kai prieš klausytojus gali būti toks, koks esi. Kaip malonu, kuomet kartu su atlikėjais publika pasileidžia į muzikinį nuotykį.

 

Kaip tik toks nuotykis žada būti koncertas “Muzika be kaukių”. Sceną okupuos ne tik grupės U’Elements nariai Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs, bet ir Tomas Byčkovas – hangas, Arman Isojan – kontrabosas, dudukas, Mihails Novikovs – mušamieji.

 

U’Elements tai tarptautinė muzikos grupė, kurios branduolį sudaro Povilas Velikis (Lietuva) ir Dmitrijs Mihailovs (Latvija). 2005 metais įkūrę, ir eilę metų groję instrumentinės muzikos grupėje Subtilu-Z, 2020 -aisiais jie nusprendė išbandyti save naujame muzikiniame darinyje. Nors abu muzikantai yra studijavę akordeoną, tačiau jie nori U’ Elements paversti multiinstrumentine grupe, kurioje naudojami tiek gyvi, tiek elektroniniai garsai.

 

Ar išdrįsi nusiimti kaukę?

DAUGIAU