Festivalis „Rock My Precious“

Festivalis „Rock My Precious“

Šį penktadienį, balandžio 9 d., Vilniaus naktiniame klube „Mulen ružas” įvyks naujas festivalis pavadinimu “Rock My Precious” (precious – manieringas, rafinuotas, įmantrus). Tokiu žodžių žaismu organizatoriai nori parodyti, kad roko muzika Lietuvoje gyvuoja ir gali būti atliekama savaip ir įdomiai. Festivalio idėja – suburti savitas alternatyvaus roko grupes ir dalintis savo muzika su žmonėmis. Pirmieji šią iniciatyvą išreiškė grupė “Ashtrey”, vėliau bendromis mintimis ir veiksmais prisijungė “Days Of Eclipse”. Galiausiai susirinko tvirtas koncertinis sąstatas, kurį scenoje išvysime jau šį penktadienį.

Festivalio organizatoriai tikisi, kad festivalio „Rock My Precious” idėją palaikys ne tik žiūrovai, bet ir kitų miestų muzikos klubai bei grupės. Festivalis turėtų tapti tęstiniu renginiu, kurį galėtų pamatyti ir kitų miestų roko muzikos gerbėjai, o jame pasirodytų „precious” roko grupės iš įvairių miestų.

ASHTREY, savo muzikinį stilių apibūdinanti kaip rock/alternative, groja įdomų energingą, melodingą roką. Komanda su įvairiais pasikeitimais ir vidiniais perversmais kuria jau beveik 7 metus. Sugrota nemažai koncertų, festivalių, dalyvauta TV konkursuose. Grupė mėgsta gyvus pasirodymus, šviežias ir gyvas žmonių emocijas. Šiuos metus „Ashtrey” pasitinka šviežia sudėtimi ir įdomiais planais.
DAYS OF ECLIPSE – avangardinio roko dozė, kurioje susijungia ir persipina elektroninis skambesys bei maištinga rokenrolo energija. Gyvų pasirodymų metu grupė dažnai naudoja vizualinius ir kitus šou elementus ir teikia pirmenybę „sunkesniam” gyvam skambesiui nei galima išgirsti jų įrašuose.

KARMA susibūrė 2009 – ųjų vasarą, kuomet dabartinis grupės lyderis, tekstų bei muzikos autorius, Kazimieras Likša gavo pasiūlymą „apšildyti” Andriaus Mamontovo koncertus trijuose Lietuvos miestuose „1000 Koncertų Turo” metu. Karma pasižymi ramesniu, akustiniu skambesiu – melodinę liniją grupės kūryboje palaiko akustinė gitara bei smuikas. Šią ramybę sujungus su tradicine ritmo sekcija bei intymiais tekstais, gauname nuoširdžiai atliekamą akustinio pop-roko mišinį.

OBSCURE per daug apie save pasakoti nelinkę – tai mistinis jaunų muzikantų projektas, apie kurį daugiau sužinosite pasiklausę gyvai.

Vakaro svečiai – AC/DC Tribute.LT – jungtinis Vilniaus ir Klaipėdos roko muzikantų kolektyvas, atliekantis legendinių „AC/DC” kūrinių „cover‘ius”.

Gerą roko muzikos dozę iš penkių šaunių kolektyvų gausite jau šį penktadienį didžiojoje „Mulen Ružo” salėje (V. Mykolaičio – Putino g. 5, Vilniuje). DJ pultus suks DJ Frau Cass. Kviečiame apsilankyti ir gerai praleisti laiką. Renginio pradžia 20 val. (durys atidaromos 19 val.). Bilieto kaina 15 Lt.

Kontaktinis asmuo

Renginio organizatorius

Martynas Zaremba

+37068785251

DAUGIAU