Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva”

Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva”

Festivalis šeimai „Čia visa Lietuva”

Vienu gražiausių metų laiku – gegužės viduryje – Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, renkasi turiningo laisvalaikio mėgėjai. Juos čia suburia jau tradicija tampantis visai šeimai skirtas festivalis „Čia visa Lietuva”.

Festivalio data (gegužės 14-15 d.) – pasirinkta neatsitiktinai: gegužės 15-oji yra paskelbta Tarptautine šeimos švente. Šia gražia proga didžiausias šalyje visai šeimai skirtas renginys kviečia visiems kartu puoselėti gažiausias tautos tradicijas ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Dvi dienas trukantis festivalis Lietuvos gyventojams ir svečiams leidžia iš arčiau pažinti tautinį paveldą, suteikia išskirtinę galimybę linksmai ir įsimintinai praleisti savaitgalį. Festivalio metu visi – tiek suaugusieji, tiek vaikai – gali įvairiomis formomis skirtingose Lietuvos liaudies buities muziejaus vietose susipažinti su lietuvių liaudies tradicijomis ir papročiais, dalyvauti ir stebėti varžybas ar tiesiog su gerai nusiteikusia bendruomene po ilgos žiemos ilsėtis gamtoje.

„Čia visa Lietuva”  programoje – įvairūs koncertai, čempionatai, ansamblių pasirodymai, parodos, amatininkų mugės, ūkininkų turgus, skautų stovyklavietės, aitvarų pieva, pirties mėgėjų kiemas, speciali erdvė vaikams, kempingas ir gausybė kitų pramogų visai šeimai. Kviečiame susipažinti su renginio, siekiančio ugdyti  socialiai atsakingą ir išsilavinusią kartą, išsamesne programa – numatytomis pramogomis, edukacinėmis programomis ir aktyviomis atrakcijomis.

Kviečiame susipažinti su renginio, siekiančio ugdyti  socialiai atsakingą ir išsilavinusią kartą,  programa – numatytomis pramogomis, edukacinėmis programomis ir aktyviomis atrakcijomis:

LTV etnografinės vakaronės „Duokim garo” finalinis koncertas
Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva” pasirodymas
Tautinio meno ansamblio „Nemunas” pasirodymas
Fotografijų paroda „Fotoskrydis”
Lietuvos galiūnų čempionatas
Lietuvos medkirčių čempionatas
Lietuvos grilio čempionatas
Žoliapjovių lenktynės
Kinologų parodomosios pratybos su šunimis
Improvizacijos
Menų ir poilsio pievelė
Pirčių kiemas
Kempingas
Gausybė specialių pramogų mažiesiems
Lietuvių liaudies žaidimai
Cirkas
Fotosesijos
Amatininkų mugė
Liaudies amatų dirbtuvės
Monetų kaldinimas
Ekologinis turgelis
Knygų išparduotuvės
Oro balionai
Parasparniai
Šaudymas iš lanko
Vaikų kolektyvų pasirodymai
Žinomų pasakų personažų pasirodymai
Zoologijos parkelis
Skautų stovyklavietė
Aitvarų dirbtuvės
…ir gausybė kitų pramogų visai šeimai!

DAUGIAU