Festivalis”MANDALA”

Festivalis”MANDALA”

Festivalis „Mandala“ – tai jau ketvirtus metus vyksianti sveikatingumo šventė. Sveikas laimingas žmogus džiaugiasi sveiku kūnu, protu ir siela, darniais santykiais su savimi, kitais ir aplinka.
Festivalyje vienu metu vyks įvairių įgūdžių lavinimo užsiėmimai net keturiose erdvėse:
Psichologinė erdvė – rašymo terapija, šokio terapija, emocijų paleidimo technika, emocijų harmonizavimas, holografinė atmintis, konfliktų sprendimas ir kt.
Dvasinė erdvė – joga, juoko terapija, paskaitos apie visatos dėsnius, pinigus, tantrinę meilę ir seksą, integralinė numerologija, kvėpavimo terapija, darbas su energetika, gongų maudynės ir kt.
Kūrybinė erdvė – mandalų terapija, organzos gėlės, degtukų namelio statyba, turkiškas ebru menas ir kt.
Kūno erdvė – sveika mityba, osteopatija, sveikatos susigrąžinimo metodika, ajurveda, įvairūs masažai, paskaita apie žoleles, vaikščiojimas per žarijas, pirtis ir dar daugiau.
Veiklų begalės, tad kiekvienas iš Jūsų rasite kažką įdomaus, vertingo ir padėsiančio pasijusti dar laimingesniais. Be to, vakare galėsite atsipalaiduoti klausydamiesi koncertinės programos.
Atvykti galite su visa šeima – vaikučiais rūpinsis „Smaragdo miesto“ auklėtojos. Lauko kavinukėse galėsite nusipirkti vegetariško ir žaliavalgių maisto.

DAUGIAU