FIRE IT UP ir LINCHETTE MARCEL @Brodvėjus Pub

FIRE IT UP ir LINCHETTE MARCEL @Brodvėjus Pub

Fire It Up – tai profesionaliu muzikantu roko ketvertas is Vilniaus. Muzika įkvėpta klasikinio roko, bliuzroko stilių ir muzikos dvasia prisodrinta energingu ir melodingu gitarų solo, mušamųjų ir bosinės gitaros partijų!

Plačiau apie grupę:https://www.facebook.com/fireitupband
“Kickstart” klipas: https://www.youtube.com/watch?v=5yGJpACIsZk

Linchette Marcel – tai post-grunge kolektyvas iš Vilniaus. Grupė susikūrė 2012 metais, kai po kelerių metų pertraukos savo laiku nemažai pasiekusios studentiškos alternatyviojo roko grupės nariai nusprendė duoti antrąjį gyvenimą savo jaunystės svajonių projektui.
Grupės nariai kartu muzikuoja jau eilę metų. Kartu augo, kartu klausėsi tos pačios muzikos ir sukosi vienoje muzikinėje terpėje, kartu brendo kaip muzikiniai individai. Visa tai sukuria nepaprastą vidinę harmoniją kolektyve ir absoliutų muzikinį tarpusavio supratimą. Praeityje grupės muzikantai kartu bei su skirtingais projektais dalyvavo eilėje Lietuvos roko festivalių.
Linchette Marcel siūlo savo klausytojams agresyvų ir tuo pačiu melodingą skambesį, romantiškas bei melancholiškas nuotaikas, neįpareigojančias abstrakcines psichodelines keliones. Linchette Marcel išsiskiria nuoširdžiais gyvais pasirodymais, garantuoja puikią nuotaiką sau ir klausytojams. Grupės nariai tvirtai tiki tuo ką daro, todėl koncertų metų nepalieka publikos abejingos.

Plačiau apie grupę: https://www.facebook.com/linchette
Muzika: https://www.youtube.com/watch?v=g3XUMnYgXhA

Brodvėjaus Pub’o komanda kviečia Jus į jau pirmąji pavasario koncertą kovo 6 d.! Gera roko dozė garantuota!!
Duris atveriame 20:00 val.
Koncerto pradžia 22:00 val.
Įėjimo kaina 4€
Informacija ir staliukų rezervacija +37065257790
Iškart po koncerto šokiai iki ryto su DJ!!!

DAUGIAU