Fiziko diena – FiDi 48

Fiziko diena – FiDi 48

FiDi (Fiziko Diena) – tai didžiausia studentiška šventė Lietuvoje, vykstanti kiekvieną pirmąjį balandžio šeštadienį, jau 48-erius metus. Tai šventė, kurios atitikmens nerastume visame pasaulyje. FiDi yra radikalios saviraiškos įrankis. Kiekvienais metais aibės studentų įgyvendina pačias nestandartiškiausias idėjas su minimaliais resursais. Šios idėjos manifestuoja kaip socialinės akcijos, atrakcionai, vizualizacijos, važiuojantys dinozaurai ir dalykai, kurių formą sunku įvardinti.

 

Dieninė 
10:00

Ir žodis vėl tampa kūnu. Atgimsta Fizlendas. 
Vakarais žmonių skaičius fizikų rūsy auga eksponentiškai (labai greitai), bulgarkės nebetyli, mintys įgauna formas, o fantazjos įgauna spalvas. Mes ruošiamės susitikimui su Tavimi. Parodysim kaip atrodo begalybė ir išmokysim bėgioti per skystį. Leisim išmėginti vikrumą landžiojant lazerių trasa ir vairuojant mašinytes. Pasistengsim įrodyt, kad poliarizuoti stiklai ne tik daina, bet ir naudingas reikalas. Sklinda kalbos, kad pagaliau pasirodys ilgai brandintas minų laukas, tesla coil‘as pradės groti ir bus vieta pasikaitinti, vadinama pirtim (pasiimk rankšluostį). Jei neužpuls bananų krizė, gal net duosim paragaut azote šaldytą bananą! Ir čia visiškai rimtai, mes norim, kad Tu šypsotumeis ir švęstum Fiziko Dieną su mumis. 

Eisena 
15:00

Dinas Zauras priešaky. Jis turi misiją. Mes važiuojame paskui. Rankose turime vėliavas. Dinas riaumoja. Misija neįprasta. Mes neįprasti. Vėliavos mojuoja. Dinas pasipuošęs. Misija atsiprašyti. Mes jam padedame. Vėliavos palaiko kompaniją. Dinas jaudinasi. Filologės pyksta. Mes šaukiam. Vėliavos plaikstosi. Dinas jau čia. Jis prisimena tą nelemtą istoriją. Mes jį užjaučiame. Vėliavos palaiko nuotaiką. Dinas atsiprašo. Filologės atleidžia. Mes džiūgaujame. Vėliavos sako FIDI!!! Dinozauras – FiDi!!!

Vakarinė
20:00

Dinozaurui reikia Jūsų! FiDi vakarinė grįžta į Universitetą su trenksmu!

Jūsų laukia net dvi muzikos erdvės: viena – sunkesnės muzikos mėgėjams, kita – mėgstantiems judėti populiariuoju muzikos ritmu. Taip pat turėsi beprotiškai gerą galimybę sudalyvauti įvairaus pobūdžio dirbtuvėse. O gal norėtum išbandyti savo jėgas kovoje dėl išlikimo? Jėgas atgauti padės vieninteliai ir nepakartojami, aukščiausios rūšies Sinano kebabai!

Vakarinės bilietų kainos:
Iš anksto – 4 €
Vakarinės dalies metu – 6 €

http://www.tiketa.lt/LT/ fidi_48_vakarine_dalis_14569

Ateik ir padėk dinozaurui ištaškyti Universiteto sienas šių metų balandžio mėnesio 9d! Carpe diem, carpe FiDi!

DAUGIAU