Flamenko šokio seminaras su Yamuna Henriques

Flamenko šokio seminaras su Yamuna Henriques

Išskirtinė galimybė klaipėdiečiams – flamenko šokio seminaras su teatralizuoto muzikinio spektaklio „Flamenko ir sutartinių jungtuvės“ šokėja Yamuna Henriques.

Yamuna mokėsi šokio paslapčių prestižinėse flamenko meno mokyklose – Fundación Cristina Heeren de Arte Flamenco, Manuel Betazos, José Galván akademijose. Yamuna yra profesionali šokėja, ji priklauso José Galván ir Ruta de Gabriel Aragú trupėms, koncertuoja bei veda seminarus Ispanijoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Japonijoje bei kitose šalyse.

Vasario 13-14 d. Klaipėdoje Yamuna Henriques mokys Fandangos stiliaus šokio. Tai gyvas, aistringas ir nuotaikingas šokis, uždegantis noru judėti nuo pirmųjų akordų – ne veltui Fandangos populiarus visoje Ispanijoje, o kiekvienas regionas turi savitą jo atmainą.

Seminaras skirtas visiems – tiek neseniai pradėjusiems lankyti flamenko šokio pamokas, tiek šokį studijuojantiems, profesionalams, kuriems įdomu pagilinti savo žinias, geriau suprasti flamenko šokį ir muziką, kurį Yamuna atsiveš tiesiai iš Andalūzijos širdies Sevilijos.

Registracija vyksta iki vasario 12 d.
tel: +37067229267,
el.p.: gretaseiliute@gmail.com

Kada?
Vasario 13d. 18-20 val.
Vasario 14 d. 11-13 val. ir 15-17 val.

Kur?
Klaipėdos universitetas, menų fakultetas, šokio katedra, prof. Juozo Gudavičiaus salė (306)

Ką apsirengti?
Apranga turi būti patogi – kelnės ar ilgas platus sijonas. Jei neturite flamenko batelių, rekomenduojama avalynė neaukštu, stabiliu, platesniu kulnu, uždaru priekiu.

Daugiau informacijos:
Beatos Molytės flamenko šokio studija (https://www.facebook.com/flamencoklaipeda?fref=ts)
Beata +37068660350
Greta +37067229267

www.flamenkofilmufestvalis.lt

DAUGIAU