FOTOPROJEKCIJOS METODAS IR MENO TERAPIJA SU PROF. L. LEBEDEVA

FOTOPROJEKCIJOS METODAS IR MENO TERAPIJA SU PROF. L. LEBEDEVA

2018 m. kovo 20 d.
17:00–21:00 val.

 

MENO TERAPIJOS seminare su daugeliui gerai pažįstama prof. LIUDMILA LEBEDEVA iš Maskvos bus pristatomas fotoprojekcijos metodas naudojant nuotraukas, Judy Weiser klausimynas kartu su pasakojimo istorijomis bei meninė kūrybinė veikla.

 

Fotoprojekcija – tai ypatingas dailės terapijos metodas, puikus įrankis asmeninėse ir šeimos konsultacijose. Šis metodas leidžia saugiai pažvelgti į aktualias vidines temas bei patirtis, skatina savo jausmų, požiūrių, elgesio modelių, asmeninių resursų tyrinėjimą. Naudojant šį metodą bei pasitelkiant kūrybinės raiškos priemonės, galime lengviau rasti savus atsakymus į mums svarbius klausimus.

 

  • Dalyvaudami šiame seminare, Jūs susipažinsite fotoprojekciniu metodu, semsitės meno terapijos patirties, susipažinsite su kūrybiškais emocijų pažinimo ir valdymo metodais, padedančiais geriau jaustis darbe ar šeimoje, atrasite asmeninius išteklius, gerinančius tarpasmeninius santykius ir gyvenimo kokybę apskritai.
  • Meno terapija leidžia žmogui atskleisti savyje neatpažintas galimybes, talentus, surasti naujus problemų sprendimo būdus, pasisemti stiprybės. Pasitelkiant savistabą turėsite galimybę peržvelgti savo gyvenimiškas elgesio strategijas – įvertinti asmeninių nesėkmių patyrimą ir jį įprasminti, apsvarstant jį kaip sau vertingą resursą.

 

LIUDMILA LEBEDEVA (Maskva, Rusija) – pedagogikos mokslų daktarė, profesorė, Pozityvių technologijų ir konsultavimo instituto mokslo srities prorektorė. L.Lebedeva yra individualių meno terapijos technikų autorė. L.Lebedeva yra parašiusi daugelį knygų apie dailės terapiją. 2013 metais Lietuvoje buvo išleista viena iš jų – „Dailės terapija: teorija ir praktika“. Liudmila veda mokymus ir seminarus Rusijos Federacijoje ir Rytų Europoje, bendradarbiauja su praktinės psichologijos centrais ir institutais bei Australijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir kitų šalių mokslininkais.

 

Seminaras vyks rusų k.

Pageidaujantiems bus išduodami dalyvių pažymėjimai (5 akad.val./1 seminaras).

 

SVARBI REGISTRACIJA IŠ ANKSTO!

Registruotis galite el.p.: [email protected],
tel. pasiteirauti 868444109

 

Seminaro kaina: 45 Eur/asmeniui (registracijos patvirtinimui reikalingas 15 Eur registracijos mokestis, likusią sumą bus galima sumokėti atvykus).

 

Rekvizitai mokėjimui:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Įmonės kodas: 303011485,

a.s LT957044060007887398

 

Seminaro vieta:

VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,

Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

 

Daugiau informacijos apie studiją ir dailės terapijos seminarus galima rasti čia: http://pazinimassaviraiska.weebly.com/dail278s-terapija-seminarai-ir-grup278s.html

DAUGIAU