Fraktalinio piešimo seminaras

Fraktalinio piešimo seminaras

2010 m. lapkričio mėn. 7 d. (sekmadienis) 13.30 val.

Moters namai “Bitė lingo”, Donelaičio 8, Vilnius

Paskaitas ir konsultacijas veda: Brigita Paulauskienė
(Domėjimasis spalvomis, formomis, meno terapija ir simbolių poveikiu žmogaus psichikai, 2004 m. Brigitą paskatino užsiimti bioenergetinių piešinių tapyba. Šiandieną susidomėjusiems ji rengia mokomuosius ezoterinio piešimo seminarus).

Fraktalų piešimas – lotyniškai „fractus” reiškia „sudarytas iš dalių”. Tai labai paprasta piešimo technika, paremta spontaniškų linijų piešimu ir jų “gardelių” spalvinimu.
Fraktalų piešimas gali būti ir meno išraiškos forma, tačiau šio metodo privalumas – galimybė piešiančiajam atlikti savianalizę ir pirminę korekciją. Piešdami atveriame individualų ir nepakartojamą vidinį pasaulį, galime harmonizuojančiai paveikti savo aplinką, jausmus, sveikatą, net išpildyti norus! Tai darbas su savimi, prilygstantis meditacijai.
Bendraminčių rate išgirsite, kaip fraktalai gali praturtinti jūsų laisvalaikį ir suteikti įkvėpimo trokštamoms permainoms.

JOKIŲ PRIEMONIŲ NEŠTIS NEREIKIA.

Trukmė : 2 – 3 val. Vieno užsiėmimo kaina – 70 Lt. (Įskaitant visas priemones), dviejų užsiėmimų kaina – 130 Lt., vaikams iki 7m. – nemokamai, vaikams nuo 7m. – vieno užsiėmimo kaina – 20 Lt.

  Seminaro eiga:

 

  • Įėjimas į techniką.
  • Meninė fraktalų piešimo kryptis – chaoso valdymas.
  • Teigiamas poveikis sveikatai.
  • Fraktalinės Mandalos kūrimas.
  • Norų išpildymas, teisingas jų formavimas ir atsakomybė.
  • Piešimas dviese – apsikeitimas individualiomis savybėmis.
  • Trys bendravimo magijos principai, galimybės.
  • Savirealizacijos modelis.

Seminaro metu lektorė Brigita supažindina su nesudėtinga piešimo technika, leidžia suprasti kaip linijomis ir spalvomis galime suvaldyti mus supantį chaosą. Ji teigia, kad nėra gerų ar blogų spalvų ar piešimo. Viskas neša savitą informaciją – tereikia sužinoti kaip ją “iškoduoti” ir pakreipti norima linkme.

Registracija tel. 8 610 32532

DAUGIAU