Fraktalų piešimas

Fraktalų piešimas

Fraktalų piešimas gali būti ir meno išraiškos forma, tačiau šio metodo privalumas – galimybė piešiančiajam atlikti savianalizę ir pirminę korekciją. Tai labai paprasta piešimo technika, paremta spontaniškų linijų piešimu ir jų gardelių” spalvinimu (lotyniškai „fractus“ reiškia „sudarytas iš dalių“).

Piešdami atveriame individualų ir nepakartojamą vidinį pasaulį, galime harmonizuojančiai paveikti savo aplinką, jausmus, sveikatą, net išpildyti norus! Tai darbas su savimi, prilygstantis meditacijai.

 

ĮVADINĖ PASKAITA

Paskaita skirta  išgirsti, kaip fraktalai gali praturtinti jūsų laisvalaikį ir suteikti įkvėpimo trokštamoms permainoms.

Seminaro metu lektorė Brigita supažindina su nesudėtinga piešimo technika, leidžia suprasti, kaip linijomis ir spalvomis galime suvaldyti mus supantį chaosą. Ji teigia, kad nėra gerų ar blogų spalvų ar piešimo. Viskas neša savitą informaciją – tereikia sužinoti, kaip ją „iškoduoti” ir pakreipti norima linkme. Žr. dalyvių atsiliepimus.Nors pomėgis menui visgi yra papildomas „pliusas”, piešti gali visi. Specifiniai įgūdžiai nėra būtini, greičiau – noras siekti savirealizacijos, būti atviru naujovėms ir bendravimui. Amžius ir išsilavinimas reikšmės neturi.Norintys galės įsigyti metodikos autorių T. Polujachtovos ir A. Komovo spausdintą knygos versiją lietuvių kalba „Fraktalinės išminties šaltinis. Naujas žvilgsnis į mūsų galimybes”. Kaina 35 Lt.

 

Paskaitų autorė

Tai STIMULUS jogos mokytoja Brigita Paulauskienė. Domėjimasis spalvomis, formomis, meno terapija ir simbolių poveikiu žmogaus psichikai 2004 m. Brigitą paskatino užsiimti bioenergetinių piešinių tapyba. Šiandieną susidomėjusiems ji rengia mokomuosius ezoterinio piešimo seminarus.

DAUGIAU