François Diligent šampano degustacija

François Diligent šampano degustacija

Kviečiame į vyno degustaciją liepos 30 d. (antradienį), 18:30 val. MV gėrimų parduotuvėje J. Jasinskio g. 16, Vilniuje.

François Diligent šampanas

Kaina: 35 Lt.

Į kainą įskaičiuota: šampanas ir užkandžiai

François Diligent šampanas Lietuvoje!

Moutard-Diligent šeima vynuoges Champagne regione augina jau beveik 500 metų. 2008 metais šeima nusprendė atnaujinti François Diligent šampano gamybą, kuris papildys Moutard šampanų asortimentą.
Moutard Pere et Fils tai šeimos valdomi šampano namai, kurie šampaną gamina jau keletą kartų. Šis kilnus putojantis vynas gaminamas iš nuosavuose Côte des Bar vynuogynuose užaugintų bei iš vynuogininkyste užsiimančių draugų supirktų Pinot Noir bei Chardonnay uogų. Kadangi vėsiuose rūsiuose laikomos ne vienerių metų vyno atsargos, tai Moutard šampanų mišiniams gali būti, ir yra, naudojami brandūs vynai ir metai iš metų užtikrinama vienodai aukšta gaminių kokybė. Moutard remiasi ne tik šimtmečių šampano gamybos tradicijomis, bet ir jas papildė nauja technika bei atidžia kokybės kontrole.

François Diligent Pinot Blanc Brut Champagne
Tai vienintelis šampanas pasaulyje, kuriam naudojamas tik Pinot Blanc vynmedžių derlius! Sodrios aukso spalvos su žaismingais greitais burbuliukais. Iš taurės sklinda prinokusių persikų, abrikosų ir obuolių bei grietinėlės aromatai. Struktūra kremiška, sodri.

François Diligent Epiphanie Brut Champagne
Tai vienintelis rausvasis šampanas pasaulyje, kuriam lygiomis dalimis naudojamos visos 6 Šampanėje leidžiamos vynuogių veislės! Iš taurės sklinda sirpių raudonųjų uogų aromatai: braškės, avietės, vyšnios. Struktūra kremiška, sodri.Ilgas sodrus kremiškas poskonis.

VILNIUJE

Degustacija vyks 2013 metų liepos 30 dieną, 18.30 valandą MV gėrimų parduotuvėje J. Jasinskio g. 16 (įėjimas iš Goštauto g.).

Bilieto kaina 35 lt

Degustaciją veda Petras Jarašūnas

DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA

Registracija internete

Registracija telefonu: (8 5) 2 786 066

Registracija elektroniniu paštu [email protected]

KAUNE

Degustacija vyks 2013 metų liepos 31 dieną, 18.30 valandą MV gėrimų parduotuvėje Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC Akropolis), Kaunas.

Bilieto kaina 35 lt

Degustaciją veda Mindaugas Paliukas

DALYVAVIMAS TIK SU REGISTRACIJA

Naujiena REGISTRACIJA INTERNETU

Registracija telefonu: (8 37) 214 435

Registracija elektroniniu paštu [email protected]

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2013 liepos 30 18:30 2013 liepos 31 18:30