Friday Night Jazz: MADE IN 234

Friday Night Jazz: MADE IN 234

Penktadienio vakarą, sausio 9 d. 21:30 restoranas Soul & Pepper kviečia paklausyti talentingų jaunosios kartos džiazo muzikantų.

Gros grupė „Made in 234“:
Karolis Šarkus – saksofonas
Lukas Smulskis – saksofonas altas
Artūras Daunys – klavišiniai
Nojus Drąsutis – bosas
Jonas Filmanavičius – būgnai

Džiazo meistro Vytauto Labučio Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos džiazo ansamblyje parengti vaikai – ne pagal amžių virtuoziški ir išprusę. Jie jau yra tapę džiazo muzikos konkursų „Sąskambiai“, „Pavasario trimitai“, „Vilnius Jazz Young Power“ laureatais bei Grand Prix laimėtojais, sėkmingai pasirodė Lietuvos nacionalinės filharmonijos, „Vilius Mama Jazz“, „Birštonas jazz“, „Druskininkų džiazo maratonas“ ir daugelyje kitų scenų.

Visi kvinteto „Made in 234“ nariai reiškiasi ne tik šiame ansamblyje, bet ir kaip solistai, su kitais partneriais, skina laurus įvairiuose konkursuose.

Saksofonininkas Karolis Šarkus dvejus metus buvo M.Rostropovičiaus paramos gabiems vaikams fondo globotinis. Jaunasis talentas kasmet pagausina savo apdovanojimų kolekciją. Jis keturis kartus tapo nacionalinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurso laureatu, pastaraisiais metais sėkmė jį lydėjo ir tarptautiniuose jaunųjų talentų konkursuose „Tautiniai akcentai muzikoje“, „Kaunas Sonorum“, Algirdo Budrio medinių pučiamųjų instrumentų solistų varžybose.

Alto saksofonu grojantis Lukas Smulskis trejus metus iš eilės tapo tarptautinio konkurso Kaliningrade „Don Chento Jazz“ nugalėtoju – dukart jam atiteko Didysis prizas. Lukas taip pat yra Druskininkuose rengiamo tarptautinio konkurso „Muzika be sienų“ nugalėtojas.

Pianistą Artūrą Daunį sėkmė lydi ir džiazo, ir akademinės muzikos scenose. Jis – B.Dvariono etiudų konkurso „Jaunieji virtuozai“ laureatas ir Didžiojo prizo laimėtojas bei trijų tarptautinių konkursų „Muzika be sienų“ nugalėtojas.
Tarp Artūro laimėjimų yra ir pirmoji vieta tarptautiniame konkurse „Džiazo fontanas“, Didysis prizas konkurse „Don Chento Jazz“ bei pirmoji vieta nacionaliniame kamerinių ansamblių festivalyje „Klasika ir džiazas“. Jis grojo Latvijos, Vokietijos, Rusijos festivaliuose.

Bosininkas Nojus Drąsutis laimėjo pirmąsias vietas su Olego Molokojedovo vadovaujamu džiazo ansambliu tarptautiniame džiazo konkurse „Don Chento Jazz“ Kaliningrade bei tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“. Pernai ansamblis išleido savo pirmąjį albumą. Nojus tobulinasi meistriškumo kursuose, seka užsienio džiazo naujienas, domisi ne tik muzika, bet ir kinu.

Būgnininkas Jonas Filmanavičius pernai tapo nacionalinio Juozo Pakalnio konkurso laureatu, o anksčiau yra pelnęs Didįjį prizą tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ ir pirmąją vietą konkurse „Don Chento Jazz“. Atlikėjas dalyvauja meistriškumo kursuose Lietuvoje ir užsienyje. 

Staliukų rezervacija ir informacija telefonu: 8 699 92 293

DAUGIAU