FU*K THE FAMOUS! | by EDGARAS RV & FRIENDS

FU*K THE FAMOUS! | by EDGARAS RV & FRIENDS

FU*K THE FAMOUS!
‘FU*K THE FAMOUS’ – tai, visiškai naujas ir šviežias vakarėlių ciklas persikeliantis iš Kauno, į triukšmingąjį Vilnių! Vakarėlio išskirtinumas yra pažymimas jaunų ir talentingų DJ’ų pasirodymais, kuriuos vienija vienas tikslas – MUZIKA. Jiems nereikia didelių reklamų, tūkstančių gerbėjų minios, kad jaustūsi ypatingai. Visa tai, kas žavi šio vakarėlio metu – nepakartojama muzika. Trys visiškai skirtingi DJ’ai, trys visiškai skirtingi muzikiniai stiliai ir vienas nuostabus vakarėlio akcentas – POSH Cocktail Club publika!

Šis vakarėlis niekada nestokoja nurautų akimirkų ir drąsių vakaro akcentų! Laisvai besiliejantis šampanas nuo DJ’ų pulto, šio vakarėlio metu yra tik mažytis akcentas, to kas dar laukia jūsų viso vakaro metu! O Tavo kalendoriuje ši diena turėtų jau dabar būti apibraukta RAUDONAI! Tai yra vienetinis mėnesio vakarėlis, kurio pakartojimas bus… Na, dar dėl to pasitarsime visi susirinkę jau Sausio 24d. @ FU*K THE FAMOUS renginyje!

Line UP:
PoulGregor (https://x.mixcloud.com/PoulGregor/ ) (Vilnius) – DJ’us kilęs iš Radviliškio ir savo muzikinius gabumus atsigabenęs į Vilnių. Jis puikiai žino ką reiškia sunkus ir daug laiko reikalaujantis DJ’aus darbas. Tai vaikinas, kuriam negalioja jokie standartai muzikoje. Grojantis viską nuo rock muzikos iki pačių populiariausių ir sunkiausių muzikos ritmų. Tai žmogus, kuris savo talento nešvaisto vėjais ir kiekvieno vakarėlio metu atiduoda save 110% publikai. Atsidavęs muzikai jau daugiau kaip 6 metus, jis neveltui tapo ‘FU*K THE FAMOUS’ šeimos nariu ir šių vakarėlių dalimi.

* (Electro House, Techno, Pop, 80‘s – 90’s, dubstep, Drum’n’Bass, Rock)

EDGARAS RV ( https://www.facebook.com/EdgarasRVOfficial ) (Kaunas) – šiam vaikinui masiniai renginiai nėra naujiena. Grojęs daugiau nei keliuose šimtuose vakarėlių, per daugiau nei tris DJ’avimo metus, jis puikiai žino kas yra gera publika ir kaip ją pamaloninti iki pačių imtymiausių jos kūno vietelių ir dalelių. Jo grojama muzika išjudina net didžiausius paniurėlius ir priverčia šokti iki paryčių. Pradėjęs savo karjerą kaip ‘grynakraujis’ POP muzikos DJ’us, dabar jis rodo tikrą talentą papildydamas savo vakarėlius giliais ir melodingais house muzikos ritmais.

* (Deep House, House, Dancehall, Electro, Bootleg, Mashup, Pop)

 

Nufreak ( https://soundcloud.com/sergej-anufrikov/popdeepdiscovocal ) (Vilnius) – DJ’us, kuris atiduoda pirmenybę klasikiniam Disco Vocal House ritmui sumaišytam su madingu Electro ir Progressive house prieskoniu. DJ Nufreak vienas iš nedaugelio Lietuvos DJ’ų, kuris groja Mash Up (stilių mišinys) muziką. Jo setuose dažnai galima išgirsti žinomų atlikėjų, tokių kaip: Axwell, Nirvana, Queen, The Offspring, Michael Jackson, Swedish House Mafia, The Beatles, The Prodigy ir t.t. takelius, kurie maišyti su madingais house šokių ritmais. Ir jie tikrai nustebins ne vieną šokių aikštelėje ir nustatys teisingą toną, bet kuriame vakarėlyje.

* (Mashup, House: Club, Vocal, Electro, Deep, Tech. R’n’B, 80-90’s.)

Įėjimas į POSH kokteilių klubą VISADA tik NEMOKAMAS (kas benutiktų)!
Mūsų naujasis adresas Pamėnkalnio g. 7, Vilnius
PRAMOGŲ BANKAS
Staliukų rezervacija tel: (8-672) 28258

DAUGIAU