FUTURE SHORTS + ART IN ACTION

FUTURE SHORTS + ART IN ACTION

Interaktyvus pop-up festivalis „Future Shorts“ rodo aktualiausius trumpametražius filmus iš viso pasaulio ir ketvirtą kartą vyks menų fabrike “LOFTAS”. Rinktinėje rudens sezono programoje – įdomiausi, įvertinti shortai.

#ART IN ACTION

Veiksmo tarp žiūrovų bus ne ką mažiau nei veiksmo ekrane. Rudens sezono FUTURE SHORTS lydės net trys interaktyvūs meno ir muzikos performansai.

MONIKA&MONIKA
Drąsiais, didelės ištvermės reikalaujančiais performansais pagarsėjusi Monika Dirsytė pasidabinusi vestuvine suknele bei pro metalo dėžę žvelgs į lankytojus tikėdamasi iššaukti akių kontaktą. Tuo tarpu arčiau prieiti įsidrąsinę žiūrovai turės galimybę išgirsti menininkės balsą.

BAD RABBITS – Pasidaryk Pats
„Bad Rabbits“ – partizaninė opozicija tradiciniams teatro reiškiniams, susibūrė įkvėpti Če Gevaros, Simono Bolivaro bei Fidelio Kastro. „Bad Rabbits“ – plataus meninio profilio sindikatas, kartą jau pribloškęs publiką LOFTO kieme, LOFTAS FEST ART scenoje. Apie jų performansą nepadaugiažodžiausi. Jų tikslas – nustebinti.

WHALESOUNDS
Įkvėpti vienišo banginio, kuris negali susišnektėti su kitais gentainiais WHALESOUNDS kuria magišką, sunkiai nupasakojamą, bet labai vaizdžią muziką. Penkių aktorių muzikinis debiutas FUTURE SHORTS pildys garsais, kurie griebia už širdies. Jei LOFTE matei No’Us’In’This – tai lietuviškasis to variantas.

APIE FUTURE SHORTS

#GLOBAL Tai didžiausias pasaulyje pop-up filmų festivalis. Kiekvieną sezoną FUTURE SHORTS vyksta beveik 90 šalių, 300 miestų. Šių shortų auditorija globaliai siekia apie 45 000 pasišventusių kinomanų.

#BOUTIQUECINEMA Tai jau seniai pasaulį sužavėjęs intymesnis, netikėtas ir kitoks kino peržiūrų formatas. Kino “butykai” FUTURE SHORTS metu išdygsta netradicinėse vietose visame pasaulyje: galerijose, miesto aikštėse, urbanistinėse erdvėse. LOFTAS taip pat vienai dienai transformuosis į kino teatrą, tik kiek kitokį nei esi pripratęs.

#INTERACTIVE FUTURE SHORTS – tai filmų vakarėlis, kuriame veiksmas lipa iš ekranų, o visi susirinkę čia tampa truputėlį daugiau nei žiūrovai. Sekant SECRET CINEMA pavyzdžiu, šios filmų peržiūros transformuojasi į unikalius, eksperimentinius renginius. Šį kartą LOFTE taip pat netruks interaktyvių intarpų, meno performansų ir, žinoma, muzikos.

Durys: 18:30
Renginio pradžia: 19:00

FUTURE SHORTS AUTUMN SEASON programa:
http://www.futureshorts.com/current-programme.html

Bilietai: http://bit.ly/FutureShortsTickets
Prisijunk: http://bit.ly/FutureShortsFB

DAUGIAU