Garbanotas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Garbanotas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Garbanotas – Lukiškių kalėjimas 2.0

Pradedam skelbti naujo sezono pagrindinius koncertus ir įvykius. Vasarą pasitiksim svajingai! Sapningo psichodelinio roko veikėjai „Garbanotas“ gitaras ir būgnus trauks gegužės 30 d. didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Cituojam grupę „Garbanotas“:
Geriau nepasakysim!

„Saulė vis nukrenta vienoj pasaulio pusėj, kitoj vėl pateka, dangaus kūnai iš lėto keliauja savo amžinais kaip visata keliais, mes irgi sukamės nuo vienos pabaigos iki kitos pradžios ir po truputį vėl atkeliaujam į vasarą. Norisi pasveikint ją sugrįžus, pasitikt ilgas saulėtas dienas ir šiltus vakarus, giedrą dangų ir žydintį pasaulį. Norisi sugroti stygomis ir apdainuoti balsais, ritmingai siūbuojant senam geram paukščių take. Susitikim pavasariui pamojuot ir vasarą apkabint Lukiškėse.“

„Garbanotas“ iš esmės pakeitė modernią lietuvišką muzikos sceną ir įkvėpė ne vieną jauną grupę. Per kiek daugiau nei dešimtmetį šis kolektyvas išleido šešis studijinius albumus, surengė šių albumų pristatymo koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, svečiavosi daugelyje užsienio šalių ir festivalių.

Visada atsipalaidavę, mylintys ir mylimi grupės „Garbanotas“ vyrai didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme darys tai, ką moka geriausiai. Paskutiniame „Garbanotas“ albume nugulusios dainos – tai devynios istorijos apie tai, kaip kūnai susitinka, išsiskiria, vienas kitą traukia ir stumia. „Upė“, „Tave visa“, „Kūnas dangaus“, „Tu tyra“ ir kiti grupės „Garbanotas“ roko himnai neabejotinai skambės pasitinkant vasarą.

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Mūsų laukia dar vienas geras koncertas, graži kelionė laiku ir erdve.
Ateik palinguoti.

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Garbanotas: 20:00 val.

https://garbanotas.bandcamp.com
https://www.instagram.com/garbanotas 
https://www.facebook.com/garbanotas
https://www.youtube.com/@GarbanotasBosistasGB
https://twitter.com/garbanotasbo

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

Vartai atidaromi: 18:00 val.
Amžiaus cenzas: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos: netaikomos
Daugiau informacijos: www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0 

DAUGIAU