Garso meditacija

Garso meditacija

Mūsų aplinkoje egzistuoja gausybė garsų. Jie sukelia įvairias emocijas – džiaugsmo, liūdesio, ramybės, sujaudrinimo ir kt.. Garsas persmelkia žmogų ir atitinkamomis vibracijomis gali reguliuoti kraujo cirkuliacijos ritmą, sužadinti ar nuraminti nervų sistemą, stimuliuoti vidaus organų veiklą, kvėpavimo ritmą, širdies plakimo dažnį. Žmogaus kūnas yra gyvas rezonatorius, nes kiekvienas atomas skamba rezonuodamas.

Dainuojantys Tibeto dubenėliai ir Gongas yra senovės muzikos instrumentai turintys harmonizavimo, subalansavimo efektą. Galingos vibracijos pasiskirsto po žmogaus kūną ir atlieka vidinį masažą, užliedami naujų jėgų, dovanodami ramybę ir atkurdami harmoniją.

Dainuojančiais dubenimis grojama ramiai per išorinius dubens kraštus braukiant medine, kartais plastikine, piestele. Trinties rezultatas – ilgai trunkantis garsas, užpildytas obertonų. Varijuojant piestelės svoriu arba spaudimo jėga į dubens kraštą galima išgauti įvairias tonacijas. Antras grojimo dainuojančiais dubenimis būdas – nestiprus mušimas oda apvyniota piestele. Gimsta šiltas ir stipriai vibruojantis garsas, panašus į varpo skambesį.

Tibeto dubenėliai ir Gongas: pagilina kvėpavimą, pagerina mąstymo procesą , stimuliuoja gyvybinę energiją, atstato imuninės sistemos balansą, sinchronizuoja kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių veiklą, pagalbinė priemonė esant stresui, įtampai, migrenai, truburo skausmams, peršalus.

Vasario 28 d. 17 val. kviečiame pailsinti protą ir kūną, pasinerti į garso meditaciją “Dainuojantys Tibeto dubenėliai ir gongas”.

Medituosime atsigulę, tad pasiimkite su savimi jogos kilimėlį, šiltą apklotą arba miegmaišį ir pagalvėlę.

Meditaciją ves Lina Micienė (Lila Pavani d.d.)
Lina prieš 4-5 metus Lenkijoje baigė tarptautinį Šivananda jogos mokytojų kursus.Veda Hatha jogos užsiėmimus Mažeikiuose.

Su dainuojančiais Tibeto dubenėliais ir gongu keliauja po visa Lietuva, Ryga ir kt. miestus. Groti senoves muzikos instrumentais mokėsi pas Raimonda Binkauską, vieną pirmųjų Lietuvoje gongų meistrų. Atlieka individualius masažus su dubenėliais.

Mažeikiuose įkūrė  VSI “Mažeikių vedų kultūros centrą”. Organizuoja paskatas Mažeikiuose ir kituose miestuose. Kviečia lektorius vesti vedines paskaitas: kaip išmokti būti laimingam,kokia musu gyvenimo paskirtis,koks gyvenimo tikslas, vidinis ir išorinis grožis ir t.t.
Praktikuoja Bhakti jogą. Dvasinis Mokytojas Bhakti Caitanya Swami iš pietų Indijos, kuris keliauja po visa pasaulį, dalindamasis vedų išmintimi, filosofija, teisingo gyvenimo žiniomis.

Garso meditacijos trukmė: 1,15 val.
Kaina – 12 Eur (41,43 Lt. )
Vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Vietų skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti 8 604 20 485 (Asta)

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU