Gastronomų ir aludarių festivalis

Gastronomų ir aludarių festivalis

Pakruojo dvaro Baronas vėl kviečia visus į didžiulę rudens šventę – įmantriosios gastronomijos, aludarių bei muzikos festivalį – Bumbulines.

 

Ugnies gastronomija

 

Net tris dienas čia varžysis geriausi virėjai ir maisto žinovai iš viso svieto, kurie kvies pasinerti į gurmanišką ugnies gastronomijos kelionę.  Joje persipins lietuviškos, argentinietiškos, ispaniškos ir žydiškos mėsos ruošimo tradicijos. Ant laužo keps bebrai, stirnos, jaučiai, o kantriausiųjų lauks žemėje visa parą kepta aviena.

 

Aludarių meistrystė

 

Šalia ugnies gastronomų savo inovatyviausius kūrinius pristatys įdomiausi šalies ir užsienio kraftinio alaus meistrai, o juos nurungti bandys tradicinę aludarystę saugantys bravorai. Bumbulinių festivalyje bus galima paragauti daugiau nei 50 pavadinimų alaus  iš Lietuvos, Latvijos ir Belgijos. Savo naujausius kūrinius pristatys  tokie išskirtiniai bravorai kaip „Sakiškės“,  „Dundulis“  „Black light brewing”, „Piliakalnis“, „Rozalimo alus“, “De Halve Mann”, “Boon”, “Silly”, “Musketeers”, “Dupont”, „Labietis“, IndieJanis,  alaus karalienė Udrienė ir kiti.

 

Desertų magija

 

Gražiųjų damų šias metais lauks naujiena – „salle des desserts“, kur, skambant gyvai klasikinei muzikai ir skaitomai poezijai, bus galima pasimėgauti įmantriausiais desertais ir geriausia kava.

 

Daugiau nei 300 muzikantų

 

Susirinkusius gurmanus lepins ne tik šefai ir aludariai, bet ir tradicinė Europos alaus festivalių orkestrinė muzika bei didžiosios orkestrų lenktynės su daugiau nei 300 muzikantų, kurie atliks populiariausius šlagerius.

 

Dvariškos pramogos

 

Festivalio metu vyks ir Bumbulų bei aristokratiškos pramogos: rankų lenkimas, giros kėlimas, žąsų lenktynės, žmonų nešimas, kroketas, žirgų lenktynės, šachmatų simultanas su V. Čmilyte-Nielsen.

 

Užsiėmimai vaikams

 

Dvare veiks ir Bumbuliukų kiemas, kuriame – įvairūs užsiėmimai, spektakliai ir pramogos vaikams.

DAUGIAU