Gatvės šokių kovos “Kings And Queens”

Gatvės šokių kovos “Kings And Queens”

dancing.lt, Kablys, ir Ro pristato naujo ir originalaus koncepto gatvės šokių kovas “Kings And Queens”.

Nešlifuotos gatvės šokių kovos rateliuose.

Hip-Hop, B-Boying, House, Popping
 
DJs: Vaiper (Despotin Fam), Rus (Ro), Justicious

Host: Laurynas Zoh (Ro)

Laikas: registracija ir apšilimas 12:00; ratelių pradžia: 14:00.

Registracija: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEhOQ3JXYi1fWHo0TTFIYWI2eThPWVE6MQ (prieš užsiregistruodami, paskaitykit taisykles apačioje)

Rėmėjų prizai: SQBY Shop, GRLA

Renginys ir registracija – nemokamai.

Kas yra “Kings And Queens” ?
– Gatvės šokių kovos rateliuose, kur vieninteliai teisėjai yra patys šokėjai.
Kokie šokių stiliai?
– Hip-Hop, B-Boying, House, Popping.
Kaip tai vyksta?
– Šokėjas, užsiregistravęs į kovas, gauna mažą karūnėlę, kurią turi turėti su savimi kovų metu. Užsiregistravę šokėjai(kiekvieno stiliaus atskirai) burtu tvarka yra suskirstomi į ratelius po 8-12 žmonių. Vedėjui paskelbus pradžią, šokėjai šoka savo rateliuose 20 minučių. Taip vyksta su kiekvienu stiliumi atskirai. Priklausomai nuo užsiregistravusių skaičiaus, vienu metu gali vykti 1, 2, 3 ar daugiau to stiliaus ratelių.
– Kings and Queens ESMĖ: Po 20 minučių, paskelbus etapo pabaigą, kiekvienas šokėjas savo karūnėlę turi atiduoti tam šokėjui, kuris, šokėjo manymu, šoko geriausiai. Karūnėlės pasilikti sau negalima. Daugiausiai karūnėlių surinkę šokėjai(skaičius priklauso nuo bendro ratukų skaičiaus) patenka į finalinį ratuką, kuriame viskas vyksta ta pačia tvarka ir kurio pabaigoje yra išsiaiškinami to stiliaus Karalius arba Karalienė. Bus paskelbiami kiekvieno stiliaus nugalėtojai.
– Most Props nominacija: Most Props nominacija yra skiriama šokėjui, per kovas surinkusiam daugiausia karūnėlių per visus etapus visuose stiliuose, nepriklausomai nuo to, tapo Karalium ar Karaliene, ar ne. Šokėjai gali dalyvauti ir daugiau nei viename stiliuje, todėl šios nominacijos esmė išsiaiškinti žmogų, kuris atstovavo labiausiai ir universaliausiai.

Visos teisės į renginio formatą yra saugomos. Norintys daryti tokio tipo kovas, turi susisiekti su organizatoriais ir gauti jų leidimą.

Kontaktai: [email protected]

DAUGIAU