free Rašytojos Rasa Sagė ir Aurima Dilienė pristatys santykių psichologiją grožinėje literatūroje

Rašytojos Rasa Sagė ir Aurima Dilienė pristatys santykių psichologiją grožinėje literatūroje

Gegužės 9 d. 17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks diskusija „Santykių psichologija grožinėje literatūroje“, kurios metu bus pristatomos gydytojos psichoterapeutės, šeimų konsultantės, lektorės, vaikų ir paauglių psichiatrės Aurimos Dilienės knygos „Laiškai iš Bordo“ ir „Šeima – komandinis žaidimas“ ir tinklaraštininkės, rašytojos, publicistės Rasos Sagės knygos „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“ ir „Tavo likimo krašteliu einu“.

Aurima Dilienė – žinoma gydytoja psichoterapeutė, šeimų konsultantė, lektorė, vaikų ir paauglių psichiatrė, sukaupusi per 20 metų profesinę patirtį, septynių vaikų mama. Įkopusi į penktą dešimtį su visa šeima išvažiavo gyventi į Prancūziją, Bordo miestą, kuriame parašė pirmąją knygą „Laiškai iš Bordo“.
Rasa Sagė – rašytoja, tinklaraštininkė, publicistė, visuomenės veikėja, dviejų vaikų mama. Būdama keturiasdešimties išleido pirmąją knygą „Laimingi žmonės keliauja dviračiais“.
Diskusijos metu Aurima Dilienė ir Rasa Segė dalysis patirtimi, kaip literatūra gali ne tik suteikti skaitymo malonumą, bet ir padėti gerinti tarpusavio santykius. Kartu bus ieškoma atsakymų, ar galima santykių psichologijos mokytis ne tik iš vadovėlių, bet ir iš grožinės literatūros? Kokia yra ilgų ir laimingų santykių paslaptis?
R. Stonkutės inf.
Renginys nemokamas.

DAUGIAU