„General Financing Trakų pusmaratonio“ treniruotė

„General Financing Trakų pusmaratonio“ treniruotė

2013 metais Trakuose pirmą kartą įvyks pusės maratono bėgimas. Mes norime ne tik padėti bėgikams pasiruošti šioms varžyboms, bet ir supažindinti su Trakų apylinkėmis bei istorija. Todėl surengsime kontrolinių treniruočių ciklą skirtingose, bet įžymiose Trakų vietose. Bėgikai treniruotėse turės ne tik bėgti, bet ir įvykdyti tam tikras mūsų pateiktas užduotis.

Šiuo metų ypatingai greit temsta. Norime, kad mūsų bėgikai būtų gerai matomi kelyje, todėl mes vykdome visuomeninę akciją ir pagaminome specialių „General Financing Trakų pusmaratonio” atšvaitų pritaikytų bėgikams. Kiekvienos treniruotės metu, dalyviai gaus po „General Financing Trakų pusmaratonio” atšvaitą.

Treniruočių metu daugiausiai surinkę atšvaitų (vyrai ir moterys) bus apdovanoti PUMA bėgimo bateliais. Esant vienodam surinktų atšvaitų skaičiui, nugalėtojas bus nustatomas burtu keliu. Dar dvejus PUMA bėgimo batelius įteiksime burtu keliu išrinktiems bėgikams, kurie sudalyvaus mažiausiai 6 treniruotėse. Kiekvienos treniruotės metu Jūsų lauks papildomi prizai ir siurprizai.

Startinis mokestis – gera nuotaika

Daugiau informacijos el.p. – [email protected]

 

DAUGIAU