Geras laikas parodoje TIXE

Geras laikas parodoje TIXE

Nauja, spalvinga, turtinga eksponatais paroda TIXE kviečia susipažinti su per penkerius metus įsigytais vertingiausiais eksponatais.

Pasitelkus veidrodį, galima iššifruoti parodos pavadinimą TIXE į EXIT, tai reiškia IŠĖJIMĄ – daiktų išėjimą iš privačių kolekcijų, namų, antikvariatų, aukcionų į muziejaus ekspozicijų sales.

Neregėtas M.K. Čiurlionio darbas, elegantiški baldai, indai, kilimai, išsaugotas tarpukario laikų muilo gabalėlis, saldainio popierėlis, archyvinės nuotraukos, menininkų laiškai, paveikslai, skulptūros – tai daiktai, slepiantys įdomias istorijas.

Susigaudyti tarp beveik 600 eksponatų padės muziejaus gidai, edukatoriai, kuratoriai, menininkai. Programos keisis ir bus atnaujinamos.
Visus norinčius įdomiai ir prasmingai praleisti laiką parodoje „TIXE. Naujai įgyti kūriniai 2011–2016“ kviečiame registruotis į pasivaikščiojimus su gidu.

Susiorentuoti gausioje ir spalvingoje parodoje, nepasiklysti tarp beveik 600 eksponatų, padės muziejaus gidai kiekvieną dieną 15 val., ketvirtadieniais – 17 val.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 37 229475 arba mk[email protected]

Laukiame jūsų Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje (V. Putvinskio 55, Kaune).

Įėjimas su muziejaus bilietu. Gido paslaugas dovanoja muziejus.

DAUGIAU