Geriausi architektūros studentų baigiamieji darbai 2011

Geriausi architektūros studentų baigiamieji darbai 2011

Sausio 5 d. 17:00 val. Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g.2, Vilnius) vyks Geriausių architektūros studentų baigiamųjų darbų 2011 parodos atidarymas, bus apdovanoti geriausio bakalauro ir magistro darbų autoriai.

Įėjimas nemokamas. Kviečiame!

 

Idėja. Renginio metu išrenkami geriausi praėjusių metų bakalauro ir magistro baigiamieji darbai. Parodos-konkurso tikslas – suteikti būsimiems architektams galimybę pademonstruoti savo kūrybines idėjas, sulaukti įvertinimo iš platesnio, ne tik akademinio, profesionalų rato. Parodoje atsispindi Lietuvos aukštųjų architektūros mokyklų mokymo rezultatai ir kokybė, bendras architektūros mokymo Lietuvoje lygis.

Geriausių architektūros studentų baigiamųjų darbų paroda-konkursas skatina kokybiškų architektūros idėjų sklaidą, o taip pat tai – dar viena paskata studentams rengti originalius, kokybiškus baigiamųjų darbų projektus.

Parodos katalogas. Kataloge pateikta koncentruota projektų medžiaga. Parodos ekspozicijoje studentų darbų apimtis neribojama.

Dalyviai. Parodoje pristatomi 22 studentų darbai iš 4 aukštųjų architektūros mokyklų: Kauno technologijos universiteto, Vilniaus dailės akademijos, Vilniaus dailės akademijai priklausančio Kauno dailės instituto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto. Vertinimo komisijai buvo pateikti visi darbai, įvertinti 9-10 balų. Iš pateiktų projektų pagal nustatytas kvotas komisija atrinko 22 geriausius studentų darbus, dalyvaujančius parodoje-konkurse.

Vertinimo komisija. Baigiamuosius studentų darbus vertina komisija, sudaryta iš profesionalių architektų, nedėstančių Lietuvos aukštosiose architektūros mokyklose. Šiemetinės komisijos nariai: Ramūnas Raslavičius (Kaunas), Arūnas Liola (Vilnius), Marekas Mickevičius (Vilnius).

Vertinimo kriterijai: konceptualumas, originalumas; aiški architektūrinė-urbanistinė idėja; estetinis darbo pateikimas

Organizatorius: Lietuvos architektų sąjunga

Mecenatas: Kultūros rėmimo fondas

 

DAUGIAU