Gervių skaičiavimas “Vidur girių” 2017

Gervių skaičiavimas “Vidur girių” 2017

Jau ketvirtus metus vyksianti gervių skaičiavimo šventė „Vidur girių“ kviečia pavasarį švęsti pasakiškoje Dzūkijos gamtoje. Jūsų laukia – nepamirštama naktis paraistėje, naktinis paukščių koncertas, šilčiau nei bet kada kaitinantis laužas, ekskursijos po Marcinkonių apylinkes bei Čepkelių raistą su patyrusiais Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių rezervato darbuotojais, paukščių stebėjimas su ornitologais, vietinių amatininkų mokymai, kaip kopinėti geiniu ar žiesti puodus ir visos svetingų dzūkų gaspadinių ir amatininkų gėrybės – grikinė babka, žolelių arbata, dzūkiška šnekta …

Laikas: Balandžio 22-23 d.
Vieta: Dzūkijos nacionalinio parko Marcinkonių lankytojų centras (Miškininkų g. 61, Marcinkonių k., Varėnos r.)

Festivalio pilno bilieto kaina – 5€.
Ją sudaro:
• Dalyvavimas festivalio veiklose (ekskursijose arba paukščių stebėjime);
• Naktinis gervių skaičiavimas mažomis grupelėmis Čepkelių rezervato pakraštyje lydint vienam iš parko ir rezervato darbuotojų.
• Rytinė ekskursija su gidu į didžiausią Lietuvos aukštapelkę – Čepkelių raistą;

Registracija būtina, vietų skaičius ribotas.https://goo.gl/forms/kOm0r1oibpyCcH5l2

Jei norėsite apsilankyti tik amatininkų turgelyje bei pasiklausyti gamtininko paskaitos, tuomet bilieto kaina tik 1€. Visi už bilietus surinkti mokesčiai bus skirti gamtai tvarkyti bei saugoti.

Pagrindinė festivalio programa prasidės balandžio 22 d., šeštadienį 13:00 Marcinkonyse. Dzūkai rengia ir išskirtinį pasiūlymą ilgesnei viešnagei Dzūkijoje.

Į festivalį raginame vykti tausojant gamtą – rinktis traukinį, autobusą, dviratį ar tiesiog dalinantis mašinomis: jei vykdami pas mus savo automobilyje turėsite laisvų vietų – brūkštelėkite žinutę šio renginio puslapyje, kartu su pakeleiviais keliauti bus smagiau 🙂

Detali renginio programa bus jau netrukus.

Registracija:

Patyrimais gamtoje dalinkitės su žyme #Vidurgiriu

Iki susitikimo Dzūkijoje!

Festivalį organizuoja:
Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija

DAUGIAU