Get Inspired 2019 – Motyvacinė konferencija sėkmei

Get Inspired 2019 – Motyvacinė konferencija sėkmei

Kam skirta konferencija? Get Inspired skirta visiems, kas nori tobulėti, nori augti, nori įkvėpimo neabejoti. Konferencijos organizatorius „M Capital“  tiki, kad edukacija yra didžiausia jėga, galinti keisti žmonių gyvenimus.

GET INSPIRED konferencijoje pranešėjai dalinsis:
– Savo įkvepiančiomis istorijomis, nepaisant to, ar jos buvo sėkmingos ar ne.
– Patikrintais ir veikiančiais būdais, padėsiančiais nuosekliai siekti savo tikslo ir įveikti sunkumus, kai jų bus.
– Įkvėpimu priimti lemiamą sprendimą svajonių įgyvendinimui.

Visa informacija apie konferenciją bei bilietai: http://bit.ly/Get_Inspired_05_11

Konferencija vyks: 2019 m. gegužės 11 d.
Vieta: Vilnius Grand Resort, Ežeraičių g. 2, Vilnius

Konferencijos lektoriai:
SERGEJ MASLOBOJEV
Tituluočiausias Lietuvos kovotojas, daugkartinis Europos ir Pasaulio kikbokso bei MMA kovų čempionas. Vaikystėje buvęs baikštus vaikas, augdamas turėjo aiškų tikslą – siekti savo svajonės, tikėdamas, kad suaugęs taps stiprus ir teisingas, kaip jo laikų filmų herojai. Dabartiniame etape veda treniruotes, seminarus bei motyvacinius susitikimus.

ARNAS MARKEVIČIUS
Profesionalus lektorius, knygų autorius, verslininkas, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis, kurio komentarus publikuoja žymiausi naujienų portalai. Arnas jau daugiau nei 10 metų organizuoja seminarus, konferencijas bei konsultuoja žmones asmeninio tobulėjimo, motyvacijos, tikslų siekimo bei finansų temomis.

ŽILVINAS BUTKEVIČIUS
Verslininkas, profesionalus lektorius, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendraturtis. Žilvinas vadovauja VšĮ „Septyni penktadieniai”, yra mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas. Finansų srityje dirba nuo 2006 metų, turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime.

GINTĖ LEKSIENĖ
Turi sukaupusi ilgametę vadovavimo, darbo su žmonėmis ir jų mokymo patirtį. Konsultuoja įmones, veda mokymus strategijos, įmonių valdymo ir pokyčių klausimais, vadovauja kompanijai „M Capital". Unikali asmenybė, gebanti vienu metu savyje suderinti kūrybiškumą ir sistemiškumą. Gintės nuomone, asmeninis pokyčių valdymas yra neatsiejama gyvenimo ir verslo dalis.

Kiti lektoriai bei konferencijos programa bus paskelbti jau netrukus…

DAUGIAU