Gidas sielai: Bioenergetika, gydymas, intuicija – Kaunas

Gidas sielai: Bioenergetika, gydymas, intuicija – Kaunas

Kiekvieną ieškantį savyje atrasti kai ką nežemiško, sužinoti apie save daugiau, apjungti jau turimas žinias, kviečiu į susitikimą, kurio metu kalbėsime apie aktualiausias temas ir atliksime energetines išlaisvinančias ir sustiprinančias praktikas. “Sielos Gidas” – tai seminarai ir energetinės praktikos, sugrupuotos į dvi temų grupes. Šis užsiėmimas yra pirmoji temų grupė.

 

Užsiėmimo metu kalbėsime apie:
  • Kas yra bioenergetika ir kaip tai veikia
  • Energetinis žmogaus kūnas, čakros, čakrų veikla
  • Biolauko (auros) paskirtis, kaip tai veikia mūsų kasdienybę, kaip mus veikia kiti žmonės ir kaip mes veikiame savo energetinį lauką patys
  • Ką reiškia būti bioenergetiku. Ar galime išmokti gydyti kitus arba jausti kito žmogaus energetiką.
  • Svarbūs saugumo principai atliekant energetines praktikas savarankiškai, ypač gydant kitus.
  • Energetinis gydymas ir jo rūšys. Kuomet gydymas veiksmingas, o kada mažai veiksmingas. Kas žmogui gali trukdyti priimti Reiki ar kitokio pobūdžio energetinį gydymą. Kokie yra blokai ir kaip juos nusiimti patiems.
  • Intuicijos lavinimą. Apie taip kaip kiekvienas mūsų galime pajausti ką sako vidus. Į ką atkreipti dėmesį ir kokie didžiausiai trukdžiai bei būdus kaip juos pašalinti.
  • Ką daryti jeigu norime rasti atsakymus, bet nemokame jų pajausti intuityviai? Taro, runos ir kiti pagalbiniai įrankiai.

 

ENERGETINIS UŽSIĖMIMAS – MEDITACIJA

Taip pat atliksime stiprią energetinę praktiką – gilią harmonizuojančią meditaciją, kurios metu su mano pagalba išjudinsime norimus vidinius blokus ir trikdžius, harmonizuosime emocijas, bei Jūsų energetinį lauką.

 

Užsiėmimą vesiu aš, Vygandas Šimkus, bioenergetikas, besidomintis šamaninėmis tradicijomis, Šiaurės tradicijos runų meistras ir Taro specialistas; bioenergetikos, runų ir Taro mokytojas.

Daugiau informacijos: www.bioenergetikas.lt

 

Užsiėmimo kaina – 10 eur.

Užsiėmimo trukmė – 2.5 val.

Vieta: Studija Gaja, Aušros g. 31, Kaunas (įėjimas iš kiemo pusės)

 

Būtina išankstinė registracija, telefonu 8 678 10800 (skambučiu arba žinute), arba FB paskyroje ar el. paštu [email protected]

DAUGIAU