Gidas sielai: Bioenergetika, gydymas, intuicija – Panevėžys

Gidas sielai: Bioenergetika, gydymas, intuicija – Panevėžys

Kiekvieną ieškantį savyje atrasti kai ką nežemiško, sužinoti apie save daugiau, apjungti jau turimas žinias, kviečiu į susitikimą, kurio metu kalbėsime apie aktualiausias temas ir atliksime energetines išlaisvinančias ir sustiprinančias praktikas. “Sielos Gidas” – tai seminarai ir energetinės praktikos, sugrupuotos į dvi temų grupes. Šis užsiėmimas yra pirmoji temų grupė.

 

Užsiėmimo metu kalbėsime apie:

  • Kas yra bioenergetika ir kaip tai veikia
  • Energetinis žmogaus kūnas, čakros, čakrų veikla
  • Biolauko (auros) paskirtis, kaip tai veikia mūsų kasdienybę, kaip mus veikia kiti žmonės ir kaip mes veikiame savo energetinį lauką patys
  • Ką reiškia būti bioenergetiku. Ar galime išmokti gydyti kitus arba jausti kito žmogaus energetiką.
  • Svarbūs saugumo principai atliekant energetines praktikas savarankiškai, ypač gydant kitus.
  • Energetinis gydymas ir jo rūšys. Kuomet gydymas veiksmingas, o kada mažai veiksmingas. Kas žmogui gali trukdyti priimti Reiki ar kitokio pobūdžio energetinį gydymą. Kokie yra blokai ir kaip juos nusiimti patiems.
  • Intuicijos lavinimą. Apie taip kaip kiekvienas mūsų galime pajausti ką sako vidus. Į ką atkreipti dėmesį ir kokie didžiausiai trukdžiai bei būdus kaip juos pašalinti.
  • Ką daryti jeigu norime rasti atsakymus, bet nemokame jų pajausti intuityviai? Taro, runos ir kiti pagalbiniai įrankiai.

 

ENERGETINIS UŽSIĖMIMAS – MEDITACIJA

Taip pat atliksime stiprią energetinę praktiką – gilią harmonizuojančią meditaciją, kurios metu su mano pagalba išjudinsime norimus vidinius blokus ir trikdžius, harmonizuosime emocijas, bei Jūsų energetinį lauką.

Užsiėmimą vesiu aš – Vygandas Šimkus, bioenergetikas, besidomintis šamaninėmis tradicijomis, Šiaurės tradicijos runų meistras ir Taro specialistas; bioenergetikos, runų ir Taro mokytojas.

 

Užsiėmimo kaina – 16 eur.

Užsiėmimo trukmė – 2.5 val.

 

Būtina išankstinė registracija, telefonu 8 678 10800 (skambučiu arba žinute), arba FB paskyroje ar el. paštu [email protected]

DAUGIAU