Girls in Rock

Girls in Rock

„Girls in Rock” – prieš septynerius metus vykęs muzikos festivalis, kuris ypatingas tuo, jog dalyvauja grupės, kuriose groja arba dainuoja merginos. Kovo 12 dieną šis festivalis sugrįžta į klubą „Metro”! Savo meistriškumą žiūrovų teismui demonstruos grupių trejetukas – „Gold Lion”, „Second Riot” bei „Such’a’Trip”.

Alternatyvaus roko grupė „Gold lion” „gimė” 2009 metais. „Auksiniai liūtai”, į kurių sudėtį įeina 3 vaikinai ir mergina, griežianti smuiku, yra dalyvavę ne tik vietinio lygmens renginiuose, bet gali pasigirti, jog jų muzikos klausėsi Lenkijos, Bulgarijos ir Latvijos melomanai.

Kita alternatyvaus roko atstovė šį šeštadienį – grupė „Second riot” – kaip savo didžiausią įkvepimo šaltinį nurodo amerikiečių kompaniją „Paramore”. Kodėl dalyvaus „Girls in Rock”? Atsakymas paprastas – šio penketuko narė – vokalistė Greta.

Labiausiai šių dviejų alternatyvaus grupių apsuptyje išsiskirs vilniečių grupė „Such‘a‘trip”. Ir ne dėl to, jog grupėje net dvi merginos – vokalistė – klavišininkė ir bosistė – back vokalistė. Esmė slypi muzikantų kuriamoje muzikoje, kurią galima laikyti lengvu ir elegantišku roku ar net pop. Tik nereikia priešiškai nusiteikti prieš popmuziką, juk ji gali būti ir „skani” ir kokybiška. „Such‘a‘trip” savo nuoširdumu garantuotai papirks kiekvieną.

Nors kovo 8 -oji jau praėjo, tačiau merginoms pasireikšti reikia leisti ne tik per šventes, ar ne? Renginys „Girls in Rock” kovo 12 dieną suteikia šansą merginoms įrodyti, jog „pjauti” gitaromis ir dainuoti roką gali ne tik vaikinai. Kaip joms seksis tai įgyvendinti, pamatysime visai netrukus!

 

 

DAUGIAU