Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Šiauliai

Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden | Šiauliai

Džiazo grupė – pasaulinio garso Glenno Millerio orkestras, diriguojamas Wilo Saldeno, su nauja programa!
Kas dvejus metus šis rafinuotas ir stilingas kolektyvas lankosi Lietuvoje.
Orkestras yra vienas iš trijų orkestrų pasaulyje, kuriems suteikta teisė taip vadintis ir vienintelis galintis dirbti Baltijos šalyse!
Glenno Millerio orkestro repertuare yra iškilių bigbendo eros kompozitorių pjesės – praėjusio amžiaus 30–50-ųjų legendinio džiazo eros.
Wil Salden, žinomas muzikantas ir atlikėjas iš Nyderlandų, seniai ir visiems laikams pamilo džiazą ir sugebėjo suburti puikius muzikantus iš įvairių šalių, tokius pat įsimylėjusius ir aistringus džiazui.
Wilas ir jo muzikantai bando atgaivinti magišką Millerio formulę: „Kiekvienas solistas ir muzikos aranžuotojas turėtų stengtis sukurti visiškai naują ir nepriekaištingą skambesį, atpažįstamą nuo pat pirmųjų natų“.
Beje, pasak legendos, unikaliausias ir tikrai atpažįstamas Glenno Millerio orkestro skambesys gimė visiškai atsitiktinai. Koncerto metu trimitininkui susižeidė lūpą, o muzikantas su klarnetu buvo priverstas imtis savo vaidmens.
Taip gimė Glenno Millerio grojimo stilius – stilius, suteikiantis klausytojams nepamirštamą šventės jausmą ir kontaktą su Muzikos stebuklu!!
Natūralu, kad koncerto kulminacija taps garsiausio kūrinio – „Mėnesienos serenados“ iš filmo „Saulės slėnio serenada“, kuris panardina žiūrovą į neįtikėtiną Glenno Millerio eros atmosferą, atlikimas.
Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis [email protected]

DAUGIAU