Golden Wines festival

Golden Wines festival

GOLDEN WINES FESTIVAL 2025 – Kur susitinka saulė, elegancija ir vynas!
„MoselWeins“, bendradarbiaudama su vienuolika Vokietijos ir Liuksemburgo vyninių, 2025 m. gegužės 9–10 d. rengia trečiąjį „GOLDEN WINES FESTIVAL 2025“, kuris vyks „H2O 6“ kvartale. Ypatingas svečias – „Weingut Karthäuserhof“, aštuntoji seniausia pasaulyje vyninė. Be to, renginyje bus pristatomi įvairūs vynai iš aštuonių Vokietijos vyno regionų, Liuksemburgo Mozelio slėnio ir Prancūzijos Elzaso vyninių.
Šiame festivalyje norime supažindinti lankytojus su Vokietijos, Liuksemburgo ir Prancūzijos Elzaso regionų aukštos kokybės vynais, palyginti, paragauti ir pasimėgauti šių skirtingų regionų vynais, susipažinti su šių vyninių vyndarystės kultūra ir tradicijomis. „GOLDEN WINES FESTIVAL 2025“ bus galima paragauti daugiau nei 100 skirtingų vynų.
Numatytos keturios festivalio sesijos, kurias ves geriausi Baltijos šalių someljė, pristatysiantys festivalio vynus ir pasakojantys apie vyno ir maisto derinimą. Renginyje bus klausimų žaidimas „vyndarys prieš vyno žinovą“, „akloji degustacija“ ir daug įvairių pramogų ir veiklų su vynais ir apie vynus. „H2O Banquets“ ir virtuvės šefai bus paruošę puikių užkandžių, papildysiančių vynų skonį.
 
Durys atidaromos: 12:00 arba 17:00
Renginio trukmė: 4:00
Renginio kalba: latvių / anglų / vokiečių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-21
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU