Gospel muzikos koncertas

Gospel muzikos koncertas

DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 21:30
STILIUS: gospel
BILIETO KAINA: 25 LT / su LSP 15 LT. Bilietai parduodami tik renginio dieną nuo 19:00 klubo kasoje.
—————————-

Dalyvauja: solistė ir dirigentė MONICA TÖRNQVIST (Švedija), solistė KRISTINA ŽALDOKAITĖ (Lietuva), gospel choras BE MUSIC (vadovė Marija Monika Žalnerauskaitė) ir ritmo grupė: Tomas Dičiūnas (klavišiniai), Domas Žostautas (bosinė gitara), Andrius Kairys (būgnai).

Lapkričio 9-10 dienomis sostinėje vyks Vilniaus Gospel festivalio mokymai, kuriuose gospel muzikos patirtimi dalinsis lektoriai iš Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos.

2013 metų Vilniaus GOSPEL festivalio mokymai – tai ruošimasis ateinančiais metais vyksiančiam XI Vilniaus Gospel festivaliui.

GOSPEL MUZIKOS KONCERTE išvysite gospel muzikos profesionalus iš Švedijos bei Lietuvos. Savo programą atliks Lietuvoje vienuoliktąjį kartą viešinti, ir abejingų niekuomet nepaliekanti, charizmatiškoji stipraus ir gražaus balso savininkė iš Švedijos – Monica Törnqvist. Taip pat gerai žinoma puikaus balso savininkė, vieno iš pirmųjų gospel chorų „Sounds in G” įkūrėja, dirigentė ir solistė Kristina Žaldokaitė. Koncerte svečiams pritars choras „Be Music” kartu su jų vadove Marija Monika Žalnerauskaite.

MONICA TORNQVIST – ilgametė Vilniaus gospel festivalio bičiulė, dainininkė, muzikos mokytoja ir chorų vadovė iš Švedijos. Monica baigė Švedijos muzikos universitetą kaip dainininkė ir vokalo pedadogė. Ilgus metus dainavo viename žinomiausių Stokholmo gospel chorų „Credo”, bei vokaliniuose ansambliuose, kurie talkindavo žymiausiems Švedijos populiarios muzikos atlikėjams. Monica koncertuoja ne tik gimtinėje, bet ir daugelyje kitų šalių, organizuoja ir veda gospel seminarus bei dainavimo pamokas. Vilniuje ji ne kartą įrodė, kad savo nuoširdumu ir spinduliuojančia energija moka pavergti žmonių širdis.

KRISTINA ŽALDOKAITĖ – baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Džiazo skyriaus dainavimo specialybę, ilgus metus buvo vienintelio Lietuvoje gospel choro „Sounds in G” vadovė bei nepailstantis Lietuvos scenos žvaigždžių back vokalas. Sceninę patirtį ji kaupė įvairiuose džiazo festivaliuose ir konkursuose, televiziniuose projektuose („Super 5″, „Lietuvos dainų dešimtukas”, „Dainų daina” ir kt.) bei koncertuodama visoje Lietuvoje. Šiuo metu Kristina yra Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choro vadovė, Vilniaus Gospel festivalio organizatorė, įvairių muzikinių projektų dalyvė bei grupių narė.

Svečiams pritars klausytojams jau gerai pažįstamas choras „BE MUSIC” iš Vilniaus, kuriam vadovauja džiazo atlikėjai Marija Monika Žalnerauskaitė bei Tomas Dičiūnas. 2010 m. susikūrusį kolektyvą jau spėjo išgirsti ir pamėgti Vilniaus miesto publika. Vilniaus Gospel muzikos festivalių klausytojai taip pat turėjo ne vieną progą išgirsti chorą „Be Music”.

Festivalio mokymų rengėjai – Lietuvos jaunųjų krikščionių sąjunga. Daugiau informacijos :http://www.vilniusgospel.lt/

——————-
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu [email protected] Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.

DAUGIAU