Grand Halloween Carnival 2017

Grand Halloween Carnival 2017

Grand HALLOWEEN Carnival / Profsąjųngų rūmai / Spalio 31 d.

Ypatingas sostinės Tauro kalnas, traukiantis savo paslaptingumu, nuo seno vadinamas Velnio kalnu kvies šiurpiausią metų naktį praleisti kartu – Grand Halloween Carnival renginyje. Didžiausias Helovino karnavalas Lietuvoje kvies tą vienintelę naktį metuose tapti tuo, kuo panorėsite.

Tūkstantines minias elektroninės muzikos mylėtojų sutraukiantis Grand Halloween Carnival sugrįžta jau 4 kartą šįmet užkariaudamas dar didesnę erdvę ir plėsdamas muzikinius laukus. Klubinio gyvenimo mylėtojų kraują kaitins būrys profesionalų – apie 10 pasaulinio lygio užsienio DJ’ų bei Lietuvos Techno, Progressive, House, Deep ir kiti muzikos atstovai.

Sutemus Profsąjungų rūmuose prisikels ne tik Drakula, bet ir 2 milžiniškos TECHNO ir HOUSE scenos, stebinančios Lietuvoje dar nematytomis dekoracijomis, o nuo auksčiausios kokybes garso kiekio, lazerių ir šviesų įvairovės trypdami melsimės sienų tvirtybės. Iškėlę rankas į viršų visi kartu laikysime rūmų stogą, kad jo nenuneštų muzikos garsai.

Karnavalas siūlys pasidaryti šukuosenas, laikinas tatuiruotes bei įsigyti vienetinių dirbinių.
Renginyje išalkusius numalšins platus maisto ir gėrimų asortimentas, rinktis iš ko turės ir vegetarai bei veganai, taip pat bus ir zona blaiviesiems.

Suskubkite galvoti ir kurti idėjas karnavalo nakties kostumams jau dabar, o išradingiausi ir daugiausiai Jūsų „patinka“ surinkę Facebook bus apdovanoti vertingais prizais.

Pigiausi įšankstiniai bilietai PREKYBOJE
https://tickets.paysera.com/lt/event/grand-halloween-carnival-2017

Age Control – N18
Organizatoriai pasilieka teisę ,neįleisti jaunesnių nei 18 metų bei kitų nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.

DRESS CODE: Velniškai Gražus

Informacija Jaunimui iki 18m. www.JUNIORHALLOWEEN.lt

Dar daugiau informacijos jau netrukus!

DAUGIAU