Graži ir ta galinga – Lukiškių kalėjimas 2.0

Graži ir ta galinga – Lukiškių kalėjimas 2.0

Graži ir ta galinga – Lukiškių kalėjimas 2.0

Spektaklis – koncertas „Lietuvos moterys“ plazdėdamas atlėks į karščiausią atvirą Vilniaus vasaros širdį.

Gražuolė Lukiškių kalėjimo scena sulauks ypatingų svečių – penkios „Gražios ir tos galingos“ Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė ir Marija Žemaitytė su savimi atsives didžiausias ir galingiausias Lietuvos istorijos damas: Žemaitę, Barborą, Dalią, Boną Sforcą, krūvą raganų ir -ienių.

Keliaujant per įvairiausius mūsų istorijos užkulisius bus šmaikščiai apdainuota Lietuvos moterų istorija. Šitiek istorinių įžymybių vienoje vietoje įmanoma tik su „Gražių ir tų galingų“ pagalba. Vasaros metu, grupė nusimeta teatrinį rūbą ir lenda lauk iš teatro šviesų į gyvus laukinius pasirodymus, kuriuose žiba nebe teatriniai prožektoriai, o jūsų akys. Atviros erdvės, atviros galvos, atviros širdys ir atvira muzika aprėpianti plačią žanrų puokštę. Daug humoro ir dar daugiau meilės, įpučiant galios gyventi aukščiau iškėlus galvas.

Vasaros pasispardymai trumpi, išskirtiniai ir laukiniai „Graži ir ta galinga“ vasariniai koncertai – retas delikatesas, o Vilniaus publika šį šmaikštų ir galingą gardėsį pamilę tikrai, tad kviečiame nepraleisti šio ypatingo pasimatymo ypatingoje vietoje, nes meilės pakaks visiems. Ypač didžiajame Lukiškių kalėjimo kieme.

Nuorodos:

Žemaitė: https://youtu.be/zEYhb0rMY04
Graži ir ta galinga: https://youtu.be/ZF_won78Hrw
Feministė: https://youtu.be/2fXL8mGIokI  
Ragana gyvai: https://youtu.be/XH2tn3H9e1E  

Muzikos salė gyvai: https://youtu.be/nEUJymEB8UM

Pirmieji 50 bilietų pigiau!

Vartai: 18:00 val.
Graži ir ta galinga: 20:00 val.

https://www.facebook.com/GraziIrTaGalinga
https://www.instagram.com/graziirtagalinga

Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.

Sek koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.

Adresas ir vartai aiškūs.
Lukiškių skg. 6, kur daugiau.

https://www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0
https://www.instagram.com/lukiskiukalejimas2.0

Vartai atidaromi: 18:00 val.
Amžiaus cenzas: Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Nuolaidos: netaikomos
Daugiau informacijos: www.facebook.com/Lukiskiukalejimas2.0 
DAUGIAU