Graži ir ta kita Klaipėdoje

Graži ir ta kita Klaipėdoje

Gruodžio 3 dieną, šeštadienį, Klaipėdos jaunimo teatro aktorės savo nuotaikingą, talento, jauno kūrybinio proveržio kupiną koncertą-spektaklį „Graži ir ta kita“ vėl rodys gimtajame mieste, Klaipėdos Kultūros fabrike.

„Graži ir ta kita“ – tai šešių merginų aktorių sukurtas projektas, kuris gali būti suprastas kaip instrumentinės ir vokalinės merginų grupės koncertas, ir tuo pačiu vaidybinis, socialinis scenos reiškinys arba performansas su puošniais kostiumais ir choreografiniais elementais.

Koncerto-spektaklio metu kalbama apie moterų ir vyrų santykius, abiejų lyčių stereotipus, problemas, kurios, pasak kūrėjų, vieniems yra neišsenkančios, kitiems – nesuprantamos, o viską suprasti būtina tiek, kiek ir visai nereikalinga. „Daugelis kasdienių mūsų situacijų iš tiesų yra vertos jeigu ne smagaus juoko, tai bent jau šiltos šypsenos“ – sako aktorės.

Koncerto-spektaklio kūrybiniame procese žaidžia instrumentai ir temos, o muzikos spalvos keičiasi taip greitai kaip ir moterų nuotaikos bei norai. Muzikinio žanro aktorės neapibūdina, jis kinta greitai ir neprognozuojamai – išgirsite nuo psichodelinio reivo iki progresyvaus roko, nuo nekultūringo repo iki seksualaus funk’o, nuo gražaus iki to kito…

Šešios merginos į sceną atsineša dvigubai tiek instrumentų, trigubai tiek sudaužytų širdžių, keturgubai daugiau – užkariautų. Visas „Graži ir ta kita“ pasirodymas yra paremtas originalia, pačių kūrėjų rašyta muzika bei tekstais. Scenoje dainuojama ir grojama gyvai.

Teatralizuotas koncertas „Graži ir ta kita“ bus rodomas Klaipėdos kultūros fabrike (KUFA), adresu Bangų g. 5A, Klaipėda, gruodžio 3 dieną, šeštadienį.

Renginio pradžia 19:00
Bilieto kaina 8 eur.

| Kūrybinė komanda |
Aktorės: Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.
Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik
Renginio nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=GDzfX9pKKjo

Bilietai: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/grazi-ir-ta-kita–klaipedoje-202841/

DAUGIAU