“Graži ir ta kita” Klaipėdos rudens maratone

“Graži ir ta kita” Klaipėdos rudens maratone

GRAŽI IR TA KITA, aplankiusi Nidą, Palangą bei Vilnių (2 kartus), grįžta į Klaipėdą, į Kultūros fabriką, kur spalio 1 dieną surengs nuotaikingą pasirodymą šio koncerto-spektaklio kūrybos gimtinės gyventojams, kurie praleido premjerą arba nori pakartoti.

Koncertas-spektaklis “Graži ir ta kita” – tai šešių merginų aktorių sukurtas pasirodymas apie moteris ir vyrus. Apie mus.

Atlikėjos laviruoja tarp ironijos ir rimtumo, kalbėdamos meilės, moteriškumo ir vyriškumo temomis, pašiepdamos stereotipus, pasijuokdamos iš problemų, kurios moterims- neišsenkančios, vyrams- nesuprantamos, ir atvirkščiai. O viską suprasti būtina tiek, kiek ir visai nereikalinga.

Koncerto- spektaklio kūrybiniame procese grupės ir pasirodymo pavadinimai, bei koncerto ašis kito taip pat greitai, kaip ir moterų nuotaikos ir norai. Nuo “paskutinio koncerto” buvo pereita prie “pirmo karto”, o galiausiai ir prie to grynuolio į kurį pavirto “Graži ir ta kita”. Muzikinio žanro aktorės neapibūdina, jis kinta lygiai taip pat greit ir neprognozuojamai. Nuo psichodelinio reivo iki progresyvaus roko, nuo nekultūringo repo iki seksualaus funk’o, nuo gražaus iki to kito. Šešios moterys, dvigubai tiek instrumentų, trigubai tiek sudaužytų širdžių, keturgubai – užkariautų. Visas “gražus ir tas kitoks” pasirodymas yra paremtas originalia, pačių kūrėjų rašyta muzika ir tekstais.

Įžūliai, intriguojančiai, (ne)deramai ir ironiškai apie save ir tave kalba ir groja šešių žavingų moterų komanda, kuri pasiruošusi suteikti jums garsinį ir vizualinį kaifą.

Rekomenduojame dalyviams nuo 14 metų
Pradžia – 19:00, Bangų g. 5A, Klaipėda
Bilieto kainą 8 eur.

| Kūrybinė komanda |
Aktorės : Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.
Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik
Renginio viršelio nuotrauka LABU Photography

DAUGIAU