Gražiausios Lietuvos ir Latvijos pilys

Gražiausios Lietuvos ir Latvijos pilys

Gražiausios Latvijos ir Lietuvos pilys
Bauskė – Rundalė – Biržai

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą. Kirtę valstybės sieną vykstame į Rundalę, garsėjančią B. F. Rastrelio šedevru – Rundalės rūmais. Šių rūmų ansamblis dar vadinamas mažuoju Versaliu, kuriame įsikūręs istorijos muziejus. Aplankysime prancūziško stiliaus parką, išgirsime istorinius faktus apie Kuršo kunigaikščio E. J. Birono valdymo metus.

Vykstame į Bauskę. Lankomės Bauskės pilyje. Tai pirmasis istorinis architektūrinis broliškos Latvijos paminklas, pradėtas statyti dar XV a., kaip Livonijos ordino gynybinis įtvirtinimas. Storos akmens sienos, gynybinės angos ir aukšti bokštai – viskas atrodo masyvu, didinga, grėsminga! Pakilus į vieną restauruotą kuorą, atsiveria vaizdinga apylinkių panorama. Laisvas laikas Bauskės miestelyje.

Įvažiavę į Lietuvą, užsukame į Biržus. Ekskursija po miestą ( Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Širvenos ežeras. Astravo dvaras). Apsilankysime Biržų krašto muziejuje „SĖLA”, įsikūrusiame kunigaikščių Radvilų statytoje XVII a. pilyje ir dalyvausime muzikinėje – degustacinėje programoje „Žaldoko alus”. Čia susipažinsime su senosios aludarystės reikmenimis ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už balta staltiese padengto stalo, paragausime biržietiško alaus, sūrio ir naminės duonos. Vėlai vakare grįžtame į Vilnių.

Paslaugos:
kelionės dokumentų sutvarkymas;
kelionė patogiu autobusu;
gidas – vadovas.

Mokami objektai: Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota. Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 10 LVL, Biržuose (Ekskursija ir alaus degustacija su vaišėmis Biržų pilyje) – apie 20 LTL

Pastabos: Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Būtini dokumentai:  LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

 
Kelionės kainos ir datos ieškokite mūsųs kelionių KATALOGE
Papildoma informacija ir registracija
tel. 5 2724805, 8-685 10 318 arba el. paštu info@kiveda.lt

DAUGIAU