Grupė 2 | Klaipėda | Geriausios dainos su gyvo garso grupe

Grupė 2 | Klaipėda | Geriausios dainos su gyvo garso grupe

Grupė 2 – Karolis ir Donatas kartu su gyvo garso grupe, gegužės 3 dieną atvyksta į „Renginių kombinatą“!

Dueto dainos atspindi jų pačių kasdienius vidinius išgyvenimus ir vertybes, todėl vaikinai kviečia savo gerbėjus atvykti pasidžiaugti bendravimu ir širdis vienijančia muzika.

Tai puiki proga išgirsti naujausius grupės kūrinius, tokius kaip „Nepabaigta istorija“, „Prisiminimai“, „Už laiką“ bei kitas jau daugumai žinomas ir pamėgtas dainas!

Duetas pažada nepakartojamą vakarą Klaipėdoje – gegužės 3d., Renginių kombinatas!

RENGINIO EIGA:
19:00 Durys
20:00 Grupė 2
21:30 Smagus vakaro pratęsimas su DJ

_______________
Informacija dėl sėdimų vietų prie staliuko: Mažesni nei 3-jų vietų staliukai formuojami nebus. Jeigu norėsite rezervuoti 1 ar 2 vietas, galite būti pasodinti prie didesnio bendro staliuko. 
Rezervacijos tvarka: iki gegužės 1d. atsiųskite savo įsigytus sėdimus bilietus (bilieto pavadinimas “Vieta prie baro staliuko (parteris)”) bei kontaktus kieno vardu turėtų būti rezervuotas staliukas (vardas, pavardė, tel. nr.) el. paštu: i[email protected] (privaloma atsiųsti tokį bilietų kiekį, kiek sėdimų vietų norite rezervuoti). Gavę informaciją renginio dieną būsime suformavę staliuką Jūsų kompanijai su tiek vietų, kiek bilietų būsite atsiuntę (staliuko numerį nurodysime renginio vietoje).
_______________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

DAUGIAU