Grupė „BASI“ at Tres Baracudos

Grupė „BASI“ at Tres Baracudos

Tres Baracudos kviečia į „basakojų“ šelsmą!

2012 metais grupę sudarė keturi asmenys: Rokas, Tomas, Karolis ir Edvardas, tačiau augant muzikinėms ambicijoms bei nutarus Lietuvoje įsteigti nuolatinę privalomąją karinę tarnybą, teko komandą didinti.

2015 metais prireikė išleisti gitaristą Roką savanoriauti, o kadangi 9 mėnesiai yra nemažas laikas, grupė susirado jauną, perspektyvų gitaristą Agnių Jokūbą Žemaitaitį, kuris grupės dainas mokėjo jau prieš atvykdamas į pirmą repeticiją. Rokas ir Agnius dažnai pasirodo scenoje kartu, tad grupėje jie jau penkiese.

Grupės vizija ir tikslai:

„Basi“ siekia aplankyti kuo daugiau Lietuvos miestų ir miestelių, vasaros festivalių, kad „Basi“ muzika paliestų klausytojų ausis ne tik internetinėje erdvėje, bet ir gyvai. Grupės nariams grojant gyvai nėra nieko geriau nei matyti kaip klausytojai jaučia, šypsosi, kartu dainuoja jų pačių kurtas dainas.

Šiuo metu grupė yra pilnai susiformavusi ir šviežiai įrašė 4 naujas dainas – „Lietuva“, „Meilė“, „Pasitaiko“. Viena iš jų – grupės vadinama sekso himnu – yra dar negirdėta, kitokia nei visos, pavadinimu „Rojus į kairę“, kuri įtiktų net išrankiausiam klausytojui.

Nuorodos:
https://www.youtube.com/watch?v=LHB6fGFCFVA
https://www.youtube.com/watch?v=-kz1EJxELbs
https://www.youtube.com/watch?v=mRGUrC1D7H0
http://www.15min.lt/naujiena/kultura/muzika/grupe-basi-dar-nieko-nepasiekusi-bet-viska-galinti-elektreniskiu-kompanija-284-459251
http://www.delfi.lt/klubas/muzika/nauja-grupe-basi-bando-prasimusti-i-lietuvos-muzikos-padange-ir-pristato-debiutini-dainos-siandien-as-drasus-klipa.d?id=61344481

Grupės facebook puslapis – https://www.facebook.com/grupeBASI/

Koncerto pradžia – 22 val.
Įėjimas – nemokamas.
Staliukų rezervacija telefonu: 8 600 33396

DAUGIAU